OFPOF

Hem Güzellikleri Hem de Oyunculukları ile Ön Plana Çıkan 7 Etkileyici Kadın

-
1.9b
Etkileşim
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Hem Güzellikleri Hem de Oyunculukları ile Ön Plana Çıkan 7 Etkileyici Kadın
0 izlenme
-

Gördüğünüzde sizi büyüleyen, güzellikleri karşısında dilinizin tutulacağı oyunculukları ile ekrana kilitleyen 7 kadın oyuncu!

İşte o başarılı kadınlar! 

1. Serenay Sarıkaya

Serenay Sarıkaya

Serenay Sarıkaya, türk oyuncu ve model. 15 yaşındayken katıldığı bir güzellik yarışmasında jüri özel ödülünü aldı. Aynı yıllarda Plajda adlı bir sinema filminde rol alarak oyunculuğa adım attı.

2. Burçin Terizoğlu

Burçin Terizoğlu

9 Mart 1980 yılında İstanbul'da doğan Burçin Terzioğlu üç kardeşli bir ailenin en küçüğü. Ailesi sinemacı olan Terzioğlu bunun faydasını ilerleyen yıllarda gören bir isim.

3. Gökçe Bahadır

Gökçe Bahadır

Gökçe Bahadır, türk oyuncu. Akademi İstanbul Radyo Televizyon bölümünden mezun oldu. Müjdat Gezen sanat Merkezinde oyunculuk eğitimi aldı. Bir yandan da fenerbahçe FM'de radyo programı sundu. Şimdi ise "Ufak Tefek Cinayetler" isimli Dizi ile ekranlara gelmektedir.

4. Birsen Berrak Tüzünataç

Birsen Berrak Tüzünataç

Birsen Berrak Tüzünataç, türk sinema ve Dizi oyuncusu. Liseyi Koç Özel Lisesi'nde okumuş, daha sonra İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi'nden mezun olmuştur.

5. Hande erçel

Hande erçel

Başarılı oyuncu Hande Erçel, 1993 yılında Balıkesir, Bandırma'da dünyaya geldi. Erçel, Mimar Sinan güzel Sanatlar Üniversitesinde Geleneksel türk Sanatları Bölümü’nde okuyor. 2015 yılında katılmış olduğu Miss Cilivaliton of the World yarışması katılmıştır. Azerbaycan’da düzenlenen bu yarışmada 2. olmuştur. Şimdilerde "Siyah İnci" dizisi ile ekranlarda yer almaktadır.

6. Hande Soral

Hande Soral

Hande Soral türk oyuncu. Oyunculuğa izleyici olarak gittiği Komedi Dükkanı'nın bir bölümünde sahneye konuk oyuncu olarak çıkmış ve program bitiminde yapımcı tarafından oyunculuk yapması konusunda teklif almıştır.

7. Elçin Sangu

Elçin Sangu

Elçin Sangu, türk oyuncu ve manken. Televizyon reklamlarında ve kampanyalarda yer almasıyla Türkiye'de en çok aranan ve en çok maaş alan ünlülerden birisi oldu. Oyunculuk kariyerine başlamadan önce Mersin Üniversitesi'nde Opera bölümünde okudu.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.