OFPOF

Hayatının Bir Evresini Restoranlarda Çalışarak Kazanmış 11 Yabancı Ünlü

-
3.2b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Hayatının Bir Evresini Restoranlarda Çalışarak Kazanmış 11 Yabancı Ünlü
0 izlenme
Ofpofer
-

Her şeyin torpille gelişmediğini kanıtlamış, bulunduğu noktaya yokluktan gelmiş ve şimdi dünyaca tanınan ünlü 11 kişi...

Attıkları cesurca adımlarla şimdiki hayatlarının mimarı olan ünlüler, şu an ki bulundukları konumu tamamiyle haketmiş durumdalar. Ayrıca bizlere her hangi bir insanın bile bazı adımları attığında bir yerlere gelebileceğini kanıtladılar.

dünya üzerinde yüz binlerce ünlü insan var ve henüz hiçbiri geçmişini tam olarak anlatmış değil. İşte onlardan 11 tanesi...

1. Megan Fox

Megan Fox

31 yaşındaki ABD'li oyuncu Megan Fox ufak bir smuzi dükkanında çalışıyormuş. Tanıtım için maskotlukta yapan Fox; müşterilerin çok el teması kurduğundan dolayı işi bıraktığını açıkladı.
 

2. Madonna

Madonna

58 yaşındaki Pop Kraliçesi Madonna önceleri bir donut firmasında çalışıyormuş. Müşterilerin üzerine çok fazla jel sıçrattığı için kovulmuş.

 

3. James Franco

James Franco

Aktörlüğe hazırlandığı gençlik yıllarında bir Hamburger dükkanında çalışan James Franco, o iş yerinde çalışana kadar vejeteryanmış. Kendisi şu an 37 yaşında.

4. Rachel Mcadams

Rachel Mcadams

O da aynı şekilde bir Hamburger dükkanında 3 yıl çalışmış. Aynı şekilde kendisi 38 yaşında...

5. Eva Mendes

Eva Mendes

Eva Mendes geçmişinde birçok Pizza ve HotDog dükkanında cuzi miktarda ücretlere çalışmış. Kendisi 43 yaşında.

6. Jennifer Hudson

Jennifer Hudson

ABD'li şarkıcı ve oyuncu Jennifer Hudson gençlik yıllarında çalıştığı Hamburger dükkanında ömür boyu sürecek bedava hediye kart verilmiş. Ne zaman isterse burada bedava yemek yiyebilir. Kendisi 35 yaşında.

7. Chris Rock

Chris Rock

2016 Oscar Ödül Töreni sunuculuğunu yapan Chris Rock; çok düşük maaşla bir restorantta bulaşıkçılık yaptığını söylemişti. Kendisi 52 yaşında, o bir komedyen.

8. Pink

Pink

Ailesine para kazanabildiğini kanıtlamaya çalışan Şarkıcı Pink bir Hamburger dükkanında çalıştığını itiraf etmişti. Kendisi 37 yaşında.

9. Amy Adams

Amy Adams

ABD'li oyun Amy Adams kısa bir süreliğine de olsa garsonluk yapmış. Kendisi 41 yaşında.

10. Lady Gaga

Lady Gaga

O da ailesine ihtiyacı olmadığını kanıtlamak amacıyla garsonluk yapmış. Bu şekilde çıktığı yolda şimdi bir ikon haline geldi. Kendisinin asıl ismi Stefani Joanne Angelina Germanotta'dır ve 31 yaşındadır.

11. Brad Pitt

Brad Pitt

Aynı Megan Fox gibi bir firmada Maskotluk yapan Brad Pitt şu an 53 yaşında ve arkadaşları ona dünyanın en karizmatik adamı diyorlar.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.