OFPOF

Bilim İnsanları Dudak Şekillerine Göre İnsanların Karakteristik Özelliklerini Açıkladı

-
10.9b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Bilim İnsanları Dudak Şekillerine Göre İnsanların Karakteristik Özelliklerini Açıkladı
0 izlenme
Ofpofer
-

Artık insanların dudak yapılarına göre karakterlerini öğrenebileceksiniz. İşte karşınızda dudaklar ve karakterler.

1. Büyük kabarık dudaklar

Büyük kabarık dudaklar

Böyle şekilli dudaklara sahip insanlar bir başkasını gözlemlemeyi severler. Dudakları böyle insanlar çocukken sokakta yavru kedileri besleyen veya hayvan barınaklarına yardım eden ve her hayvanı eve getirmek isteyen tiplerdi. Doğuştan gelen güçlü iç güdüsü ve başkalarını koruma arzusu vardır. Bunun gibi insanlar genellikle ebeveynlik konusunda gayet başarılıdır.

2. Üst dudak alttaki dudaktan daha büyük olanlar

Üst dudak alttaki dudaktan daha büyük olanlar

Bunun gibi dudakları olan biri tiyatro kraliçesidir. Onlar duygusal, karizmatik, sevgi dolu yaşayan ve kendilerine dikkat çeken kimselerdir. İleri bir görüş sahibidirler ve başkalarını kendilerine çekme yeteneğine sahiptirler. İlgi merkezi olmayı severler. 

3. Alt dudağı üstten daha büyüktür

Alt dudağı üstten daha büyüktür

Klasik ofis çalışanıdırlar. Bunun gibi dudakları olan insanlar gerçekten eğlenmenin ne anlama geldiğini çok iyi bilirler. Hayati olarak enerjik bir yaşam tarzına, yeni insanlara, ziyaret edilecek yeni mekanlara ve yeni izlenimlere ihtiyaç duyarlar. 

4. Olağan dudaklar

Olağan dudaklar

Bu gibi sıradan görünümlü dudakları olan insanlar, genellikle, önünde yerleştirilmiş her türlü görevi çözmeye yönelik dengeli, sağduyu yaklaşımı olan kişilerdir. Güçlü yönleri başkalarını dinleme yeteneğidir. Eleştirileri hafifçe alırlar ve başkalarının görüşlerine saygıyla yaklaşırlar. Onları kızdırmak neredeyse imkânsızdır.

5. İnce dudaklar

İnce dudaklar

İnce dudakları olan insanlar genelde yalnız kalırlar. Yalnız kalmayı seviyorlardır. Ayrıca kendine güvenirler ve herhangi bir problemle baş edebilirler. İnce dudaklarınız varsa, adalara tatile giden insanlardan birisinizdir. Ancak, yalnızlığa olan sevginize rağmen bir grup insanla evinizde eğlenmek sizi mükemmel hissettirir.

6. Burun ve dudak arasında çizgiye sahip olanlar

Burun ve dudak arasında çizgiye sahip olanlar

Bu insanlar, gezegendeki en güvenilir kişilerdir. "İmkansız" kelimesinin anlamını bilmiyorlardır, her şey tam olarak zamanında yapılacak onların mottosudur, sevdikleri ve arkadaşları her durumda kendilerine güvenilebilir olduklarını bilirler. Basitçe ortaya çıkan ve çözülmüş tüm problemleri tek seferde çözen insanlardır.

7. Çok ince üst dudaklar

Çok ince üst dudaklar

Bu dudakları olan insanlar benzersiz liderlik özelliklerine sahiptir. Başkalarını ikna etmekte başarılıdırlar. Başarıları garanti altındadır, ne olursa olsun. Bununla birlikte, hayatta ana ilkeleri biriyle olmaktan ziyade birisi olmaktır, ancak romantik ilişkiler geliştirmekte çoğu zaman zorlanırlar.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.