OFPOF

Beyler Dikkat: Kızların Etkilendiği 7 Can Alıcı Nokta

-
12.0b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Beyler Dikkat: Kızların Etkilendiği 7 Can Alıcı Nokta
0 izlenme
Ofpofer
-

Kızların erkeklerin bazı huylarına hayran olduklarını biliriz veya bir fiziksel görünüş onları etkilemeye yeter. İşte o özellikler...

1. Köprücük Kemiği

Köprücük Kemiği

Köprücük kemiği genelde kadınların favorisidir... Hem erkeği karizmatik yapar hem de kadınları mıknatıs gibi çeker. Eğer doğru kadına denk gelirseniz, etkilemek için fiziksel görünüşünüz önemli değildir.

2. Gülümsemek

Gülümsemek

Gülümsemek güzelleşmenin en ucuz yoludur ve bazı erkeklerin gülümsemesi kadınların ilgisini gerçekten çekebilir. Bakımlı dişler ve doğru bakış ile bir kadını kendinize aşık edebilirsiniz.

3. Kaslı Erkek

Kaslı Erkek

Kas her erkeği dayanılmaz yapabilir. Bazı erkeklere yakışmasa da, yakışanlar kadınları mıknatıs gibi çekebilir; bu mümkündür ve çok kolaydır. Sadece doğru kullanmayı bilmek gerekir.

4. Güzel Gözler

Güzel Gözler

Sadece gözlerinize bakarak sizden etkilenebilecek kadınlar vardır ve size bakmaktan çekinmezler... Gözleriniz onları size mıknatıs gibi çekecektir.

5. Zengin Erkek

Zengin Erkek

Zenginlikte bazı kadınların ilgisini çekebilir ancak bu kadınlar, genelde ciddi düşünen taraf olmaz. Sadece para için sizinle birlikte olurlar ve sizi kullanabilirler.

6. Arabası Olan Erkek

Arabası Olan Erkek

araba, çağımızda gereken bir araçtır ve kadınlar güzel arabalara ötekilerden daha fazla değer verir. Bu özelliği fırsata çevirmek ise size kalmıştır. Arabanızı kullanarak kadınları kendinize çekebilirsiniz.

7. Giyim Tarzı

Giyim Tarzı

Giyinmek sizi başka bir insana çevirebilir; bu sayede bir kadının istediği kişiye dönüşebilirsiniz. Bu şekilde sizinle birlikte olabilir ve onu kolayca elde etmiş olursunuz.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.