OFPOF

Stefflon Don, Hurtin' Me İsimli Yeni Single Parçasını Yayınladı

-
304
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Stefflon Don, Hurtin' Me İsimli  Yeni Single Parçasını Yayınladı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Stefflon Don, ilk resmi single şarkısı olan Hurtin' Me isimli parçayı YouTube ve Vevo platformlarında paylaştı.

Unforgettable parçası ile single parçalar arasında ilk 5'te yer alan Fas-Amerikalı rapçi French Montana'nın eşlik ettiği Stefflon Don'un yeni şarkısı Universal Music ile yayınlandı.

Şarkının yapımcılığını Rymez (Wiley, Jeremih, Lil Yachty, Sean Paul) üstlendi. Londra kökenli şarkıcının Migos ve Lil' Yachty'nin yer aldığı yeni Amerikalı şirket Quality Control ile yayınladığı ilk parça oldu. Yeni şarkı şu anda pek çok popüler müzik dinleme platformu üzerinden dinlenebiliyor.

Stefflon Don, Ocak ayında BBC'nin Sound of 2017 anketinde aday olarak gösterildi ve Real Ting isimli şarkısı Spotify müzik dinleme platformunda altı milyondan fazla sayıda dinlendi. Stefflon, ayrıca BBC'nin Later… With Jools Holland programında da sahne aldı.

Stefflon Don; Krept & Konan, Jeremih, Section Boyz & Abra Cadabra dahil olmak üzere pek çok sanatçı ile birlikte çalıştı ve geçtiğimiz yıl Kasım ayında Real Ting isimli mixtape yayınladı. Charli XCX, Raye, Giggs, Lil’ Yachty, Demi Lovato ve Jax Jones ile de işbirliği yapan şarkıcı BBC Radio 1 Xtra ve Rinse FM tarafından destek almayı başardı.

Yeni çıkan parçayı aşağıdaki Youtube videosu aracılığı ile dinleyebilirsiniz.

Kaynak: musicweek.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık