OFPOF

Sophie Winkleman Kaza Geçirdi

-
200
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Sophie Winkleman Kaza Geçirdi
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Güzel oyuncu Winkleman’ın kaza geçirdiği ve ciddi şekilde kırıklar aldığı magazin dünyasına bomba gibi düştü

Primrose Hill, Londra, Birleşik Krallık 5 Ağustos 1980 doğumlu 37 yaşındaki ünlü oyuncu, Lord Frederick Windsor'ın eşi Sophie Winkleman, geçtiğimiz gün ağır yaralanmalı bir kaza geçirdi. Mali analist eşi Lord Frederick Windsor tarafından ilk verilen bilgiler ise oldukça üzücü ve eşinin birçok yerinde kırıklar olduğundan yana.

Henüz hastane ve kaza görüntülerinin paylaşılmaması ile de endişeli olan hayranları dün hastaneye akın ettiler ve onun hakkında bilgiler almaya çalıştılar.

Daily Mail gazetesine göre, Lord Frederick Windsor ile evli olan 37 yaşındaki güzel oyuncu Sophie Winkleman, şoförünün kullandığı araçta arka koltukta oturuyordu. Sürüş esnasında bir gediğin yola çıkması ile savrulan araç devrildi ve Sophie Winkleman arabanın içerisinde sıkıştı. Televizyon sunucusu Claudia Winkleman’ın kızı olan Sophie için hem sinema arkadaşları hem tiyatro arkadaşları hem de çevrelerindeki tüm dostları hastaneye geldi.

Essex'teki Saffron Walden yakınlarında gerçekleşen kazadan sonra acil servis çağrıldı ve Cambridge'deki Addenbrooke Hastanesi'ne götürüldü burada ilk kontroller yapıldıktan sonra güzel oyuncu Chelsea Westminster Hastanesi’ne sevkedildi. Güzel oyuncunun son durumu ile ilgili ise henüz bir açıklama yapılmadı.

Kaynak: mirror.co.uk


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık