OFPOF

Selena Gomez Yeni Dövmesinin Anlamını Açıkladı

-
442
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Selena Gomez Yeni Dövmesinin Anlamını Açıkladı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Netflix için yeni bir dizi çekiminde olan Selena ve iki dizi arkadaşı daha aynı dövmeyi yaptırmış ve dikkat çekmişti.

ABD'li oyuncu ve şarkıcı Selena Gomez Netflix platformunda başlatılması planlanan yeni bir projeden teklif aldığını ve bu projenin kendisini çok heyecanlandırdığını açıklamıştı. Yeni projedeki karakterlerin kendi hayatları ile de oldukça iyi bir bağlantısı olduğunu düşünen Selena yeni nesil hayat içerisinde sıkışıp kalan gençler için çok daha fazla projede ve yararlı işlerde bulunmaya çalıştığını belirten Selena ayrıca Dizi arkadaşları Alisha Boe ve Tommy Dorfman ile aynı dövmeleri taşımaya başladı.

13 Reasons isimli dizi için yoğun uğraşlar veren ekip ve Selena bu arada da tecavüzlere, intihara, zorbalıklara, uyuşturucu bağımlılıklarına ve diğer günümüzdeki gençlerin birçok yaşamsal problemlerine karşı dik durabilmek, tepki oluşturabilmek ve dikkat çekebilmek için bu dövmeyi yaptırdıklarını belirtti.

Kollarına noktalı virgül dövmesi yaptıran üçlü dizi arkadaşları ayrıca bu anı fotoğraflayarak sosyal medya paylaşım hesaplarında da paylaştılar.

Selena ayrıca sırf bu dizi için psikolojik sorunlar ile ilgili seanslara katıldı, profesyonel destekler aldı ve kendini bu karaktere oturtabilmek için yoğun uğraşlar verdi diyebiliriz. Dizi için şimdiden büyük bir izleyici kitlesi oluşturuldu bile.

Kaynak: www.eonline.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık