OFPOF

Selena Gomez Güney Amerika Yolcusu

-
304
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Selena Gomez Güney Amerika Yolcusu
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Selena Gomez, erkek arkadaşı The Weeknd'i desteklemek için Güney Amerika'ya gidiyor.

Hollywood ve pop yıldızı Selena Gomez, Birleşik Devletler dışında dokuz ülkeye gidecek ve yeni hayat arkadaşı The Weeknd'in performanslarını destekleyecek. Çift, ilişkilerini açıkça ilan ettikleri Ocak ayından bu yana geçen birkaç ayda, Gomez ve The Weeknd, Selena Gomez'in R&B yıldızının turuna katıldığı Brezilya ve Kolombiya'da görüldü.

Travel and Leisure tarafından belirtilene göre, Selena Gomez, The Weeknd ile birlikte Brezilya'daki Guarulhos Uluslararası Havalimanı'na varırken görüldü. Brezilya'ya gelmeden önce ikisi The Weeknd'ın Kolombiya'daki Bogota performansıyla birlikte vakit geçirmişti. Twitter Hesabı Selena Gomez News'ten alınan bir fotoğrafta Gomez arka planda iken, gülümserken görülüyor.

The Weeknd 23 Mart'ta Güney amerika'da konser turuna çıktı ve kalan zamanında Gomez ile birlikte dinlenerek Güney Amerika'nın ünlü yerlerini gezerek geçirdi. İkili, fotoğraflara göre bazı otellerin barlarında görüldü ve belirli yerlere gitti.

Hollywood Life'tan Bonnie Faller'in paylaştığı fotoğraflarda çift, Ontario'da, The Weeknd'in memleketinde bir vaftizi kutlarken görülüyor. Diğer fotoğraflar ya The Weeknd ya da Selena Gomez tarafından çekilen selfie'leri gösteriyor.

Kaynak: travelerstoday.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık