OFPOF

Rihanna'nın Dünya Sporuna Kazandırdığı 8 Kalbi Kırık Sporcu

-
5.3b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Rihanna'nın Dünya Sporuna Kazandırdığı 8 Kalbi Kırık Sporcu
0 izlenme
Ofpofer
-

Onun görüntüsü öyle masum, öyle güzel ki; ne müzik dünyası ne de spor dünyasının ünlüleri aşkıyla yanmaktan kurtulamadı...

30 yaşında olmasına rağmen 15 yaşından beri profesyonel aşk hayatını müzikle beraber sürdüren Rihanna'nın dünya sporunda da bıraktığı pek çok iz olduğunu görmek mümkün.

Gelin, bu kalbi kırık ünlü sporculara birlikte bakalım...

1. Paulo Dybala

Paulo Dybala

Juventus'un efsaneleri arasına girmeye aday olan genç futbolcu, son dönemde Rihanna rüzgarına kapılarak sosyal medyadan samimi fotoğraflarını paylaştı.

2. Karim Benzema

Karim Benzema

2015 yılının yaz aylarında New York'ta tanışarak yaz aşkı yaşayan çift, Cezayir asıllı Fransız yıldızın İspanya'ya dönmek zorunda kalması ile ayrılmışlardı. Rihanna bir ropörtajında Benzema ile yaşadığı şeylerden büyük haz duyduğunu söyledi.

3. Darren McFadden

Darren McFadden

Rihanna futbol dünyasından sıkılmış olacak ki rotasına Amerikan futboluna çevirerek dönemin ünlü Amerikan futbolu oyuncusu Darren McFadden ile anılmaya başlandı.

4. Matt Kemp

Matt Kemp

Rihanna, beyzbol sproruna da ilgisiz kalmayıp ünlü beyzbol oyuncusu Matt Kemp ile 1 yıllık güzel bir macera yaşadı.

5. J. R. Smith

J. R. Smith

Tam bir basketbol tutkunu olan Rihanna, 2012 yılında NBA yıldızı olan J. R. Smith ile 1 yıllık aşk yaşadı, sonrasında ikilinin çok güzel ayrıldığı söylenemez.

6. Rashard Lewis

Rashard Lewis

Rihanna'nın basket tutkusunun 2009 yılında başladığını söyleyebiliriz. O yıllarda ünlü şarkıcı Justin Timberlake ile beraber olan Rihanna'nın adı aynı zamanda NBA yıldızı Rashard Lewis ile anılıyordu.

7. Andrew Bynum

Andrew Bynum

2009 yılı Rihanna için tam bir NBA yılı olmalı ki ünlü NBA oyuncusu Andrew Bynum'da Rihanna'nın aşk kadrosundaki yerini aldı.

8. Lewis Hamilton

Lewis Hamilton

aşk maceraları ile tam bir hız tutkunu olduğunu kanıtlayan Rihanna, 2015 yılında Formula 1'e hızlı bir giriş yaparak Formula şampiyonlarından Lewis Hamilton'ı koleksiyonuna dahil etti.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.