OFPOF

Özel Adalara Sahip Olan 10 Ünlü

-
2.3b
Etkileşim
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Özel Adalara Sahip Olan 10 Ünlü
0 izlenme
-

Dünyanın çeşitli yerlerinde adalar satın almış; özellikle yaz tatillerini kendi adalarında geçiren dünyaca ünlü 10 isim.

tatil için veya her hangi bir zaman gitmek hoş olmaz mıydı? Tek yapmanız gereken, bir jette oturup kendi fantezi adınıza uçmanız. Rahatlayabilir ve her zamanki gibi bir gün için yenilenebilirsiniz. İstediğiniz her an kendi adanıza gidebileceğiniz düşüncesi, kendiliğinden şaşırtıcı geliyor ancak oraya varma beklentisi, herhangi bir stresinizi azaltabilir. Çoğumuz için bu bir hayal ürünü gibi gelebilir ama bazı ünlüler için gerçek budur. Onların kendi adaları var, burada her istekdikleri zaman bulunabildikleri için stresle edebiliyorlar. Özel adaları olan bazı ünlüler aşağıda listelenmiştir.

10. Pamela Anderson

Pamela Anderson

Aktris, Dubai'deki eski kocası Tommy Lee tarafından kendisine yiyecek getirilmesi için bir ada hediye edildi. 2008 yılı itibariyle aktris, çevre dostu bir tatil yeri geliştirmeyi planlıyordu, ancak ada hakkında duyulan son güncelleme bu.

9. Eddie Murphy

Eddie Murphy

Aktör, ilk önce Bahama Cay'de Pearl adında bir ada satın aldı ancak 2007'de Rooster Cay adında başka bir ada satın almak için sattı. Nassau'ya yakın ada, 15 dönümlük arazidedir ve gelecekteki tatil beldeleri için karlı bir arazidir.

8. Johnny Depp

Johnny Depp

Yakışıklı oyuncunun Exumas'da Little Hall Pond adında bir adası var. Aktris, Karayip Korsanları için çekim yaptı ve güzel adayı, 3.6 milyon dolara satın alacağı derecede sevdi.

7. Leonardo DiCaprio

Leonardo DiCaprio

2005 yılında yıldız Barrier Reef tarafından 104 dönümlük bir ada satın aldı. Adanın maliyeti 1.75 milyon dolar ve Belize ile Ambergris Caye arasında bulunuyor. Aktör, mülkiyet üzerinde yeşil bir otel açmayı ve halka açık tutmayı planlıyor.

6. David Copperfield

David Copperfield

David Copperfield, Bahamalar'da bir değil dört adet özel adaya sahiptir ve bu adaların toplam maliyeti yaklaşık 50 milyon dolar civarındadır. Bu dört adadan biri Musha Cay denilen bir ada bir tatil yeri olarak hizmet ediyor. Tesiste villa, sinema salonu ve çağrı üzerine 24 saat hizmet verilirken, isteğe bağlı bir havai fişek gösterisi ve gecelik ücreti 37.000 $ 'dur.

5. Mel Gibson

Mel Gibson

Mel Gibson, 2005 yılında Fiji'de Mago Adası adında bir ada satın aldı. Adanın yaklaşık 5.400 dönümlük kısmı 15 milyon dolara satın alındı. Aktör adayı bir çare haline getirme eğilimine girmedi ve yerin orijinal doğal ortamını korudu.

4. Tyler Perry

Tyler Perry

Tyler Perry, 2009'da Bahamalar'da White Bay Cay adında bir ada satın aldı. Kendisi ve misafirleri için bir bungalow inşa etmek için 25 dönüm arazi geliştirdi ve hatta bir spa, marina ve bir tenis kortu inşa etmeyi planladı. Bu onun sattığı ikinci ada oldu.

3. Faith Hill ve Tim McGraw

Faith Hill ve Tim McGraw

Keçi Körfezi, güç çifti Faith Hill ve Tim McGraw'un sahip olduğu özel adanın adıdır. Ada Bahamalar Exumas da bulunmaktadır  doğal, gelişmiş plajları, yolları vardır. Evli çiftin mükemmel bir kaçış hedefi gibi söylentiler var.

2. Nicolas Cage

Nicolas Cage

Aktör 2006'da Leaf Cay adında bir ada satın aldı. Nassau yakınlarında bulunan bu adayı geliştirmek istedi. Ancak ada, nesli tükenmekte olan Iguana türleri için bir yaşam alanı olduğundan izin verilmedi. Adayı yaklaşık 3 milyon dolara satın alan aktör 7 milyon dolara sattı.

1. Shakira

Shakira

Arkadaşları Roger Adaları ve Alejandro Sanz ile birlikte şarkıcı Shakira, Bahamalar'da Bonds Cay adında bir ada satın aldı.Adanın 700 dönümlük kısmı yaklaşık 16 milyon dolara mal oluyor. Adada özel plajlar, lüks otel zincirleri ve sanat galerileri bulunuyor ve gelecekte şarkıcı sanatçılar için bir huzura çekilme planlıyor.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.