OFPOF

Nikki Bella ve John Cena Ringte Öpüştü

-
428
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Nikki Bella ve John Cena Ringte Öpüştü
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

33. WrestleMania gecesinde takım maçına çıkan her iki ünlü sevinçlerini öpüşerek kutladılar.

WWE Divas Championship kemerini en uzun sürede elinde tutan kişi Stephanie Nicole Garcia-Colace ya da bilinen adıyla Nikki Bella ve nişanlısı ABD'li profesyonel güreşçi, rap şarkıcısı ve aktör John Felix Anthony Cena, WWE tarafından 2 Nisan 2017 tarihinde Orlando, Florida'daki Camping World Stadium'da yapılan 33. WrestleMania profesyonel güreş izle ve öde etkinliğinde sahne aldılar.

The Miz ve Maryse ile etkinlikte maç yapan John ve Nikki, takım maçlarında her iki rakibini de bozgun uğrattı ve muhteşem bir performans sergiledi. Bu heyecanlı ve büyük çarpışmalara sahne olan maçın ardından ise gecenin en güzel ve unutulmaz anı olarak seçilen bir kare yaşandı. Farklı ve güzel galibiyetlerden sonra profesyonel güreşin en güzel ismi sayılan Nikki Bella sahneye fırladı ve nişanlısı John Cena ile öpüşmeye başladı.

Bu anı magazin ve spor muhabirleri kaçırmamak için yarışa girdi ve görüntüleyeme çalıştılar.

Muhteşem karşılaşmalara sahne olan gecede WWE Şampiyonluğu için teke tek maç, WWE Raw Kadınlar Şampiyonluğu için ölümcül dört yönlü elemeli maç ve WWE Birleşik Devletler Şampiyonluğu için teke tek maçı gibi önemli karşılaşmalar da yapıldı.

Kaynak: eonline.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık