OFPOF

Mariah Carey ve Bryan Tanaka’dan Ayrılık İddialarına Yanıt Geldi

-
308
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Mariah Carey ve Bryan Tanaka’dan Ayrılık İddialarına Yanıt Geldi
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Bir süredir haklarında çıkan ayrılık ve problem dedikodularına her iki cepheden de cevaplar geldi.

Amerikalı şarkıcı, söz yazarı ve ekranların çok uzun süredir vazgeçilmez haline gelen Mariah Carey, koreograf ve dansçı Bryan Tanaka ile olan romantik ilişkisine mutlu bir şekilde devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda ikili için ayrılık ve aralarının bozuk olduğuna dair iddialar ortaya atılmıştı.

Özellikle Mariah’ın hem televizyon hem de müzik dünyasındaki yoğun işleri, yeni albüm hazırlıkları, çocuklarına ayırması gereken gelişim ve ilgilenme zamanından dolayı Bryan ile zaman geçiremediği ve problemler yaşadığı iddia edildi. 

Mariah 27 Mart günü doğum günü kutlaması için ufak bir parti verdi.

Önemli nokta, bu partideki başrol oyuncusunun sadece Mariah değil Bryan’ın da olması. Eskisi gibi romantik ve mutlu pozlar vermeleri tüm bu ayrılık iddialarının yalan olduğunu ortaya çıkarmış oldu.

Yoğun işleri arasında Bryan ile de oldukça keyifli vakitler geçirebildiğini belirten Mariah, onu çok sevdiğini ve bu ilişkinin kendisine çok iyi geldiğini belirtti.

Bryan Tanaka da bu ilişkiden çok memnun ve mutlu olduğunu defalarca kez belirtmişti. Ayrıca geçtiğimiz günkü sosyal medya paylaşım uygulamasındaki paylaşımı ile de bunu yeniden belirtmiş oldu. Bryan Instagram hesabı üzerinden paylaştığı fotoğrafa şu notu yazdı:

"Başınızı kaldırıp sevgiyle liderlik etmemizi hatırlayın." "#TanakaVibes.

Kaynak: eonline.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık