OFPOF

Kylie Jenner Saç Rengini Değiştirdi

-
692
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Kylie Jenner Saç Rengini Değiştirdi
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Ünlü yıldız Kylie Jenner, sevgilisi Tyga ile yollarını ayırdıktan sonra saçlarının rengini değiştirdi, Neon tarzındaki yeni saç rengiyle fark yarattı.

19 yaşındaki model ve televizyon yıldızı olan, Kardashian kardeşler ile akrabalığı bulunan Kylie Jenner geçtiğimiz günlerde şok bir kararla sevgilisi Tyga ile yollarını ayırmıştı. Kimse tarafından beklenmeyen bu karar sonrası Jenner uzun bir sessizliğe gömülmüştü. ünlü yıldız geçtiğimiz gün katıldığı etkinlikte sıra dışı bir saç rengi ile karşımıza çıktı. Kylie Jenner saçının rengini Neon sarısı olarak değiştirdi ve çok ilginç bir tarza sahip oldu. İlk bakışta tam olarak anlaşılmayan ancak yakından bakıldığına ilginç bir renge sahip olan saçları Jenner'a yeni bir tarz yarattı.

Kylie Jenner yeni saçlarıyla ilk paylaşımını da yapmayı unutmadı. Genç yıldız Instagram hesabından yeni saçlarıyla bir video çekti. Videoyu izleyen hayranları Jenner'a yeni saçlarının çok yakıştığını söylemeyi ihmal etmedi. Birçok kişi bu saçların ona yeni bir imaj ve tarz yarattığını ifade etti. Kylie Jenner yeni saçlarına gelen güzel yorumlara teşekkür etmeyi unutmadı.

Neon sarısı saçlarıyla özellikle gece etkinliklerinde ön plana çıkmayı hedefleyen Jenner, yazın yeni saç trendini de bu sayede belirlemiş olabilir. Birçok kişi de bu saçı ilerleyen günlerde görebiliriz.

Kaynak: mirror.co.uk

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık