OFPOF

Kimberley Garner Yeni Pozları ile Yürek Hoplattı

-
661
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Kimberley Garner Yeni Pozları ile Yürek Hoplattı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Dünyaca ünlü tasarımcı Kimberley Garner bu sefer kendi tasarımı sütyen ile poz verdi.

Kensington, Londra, Birleşik Krallık 7 Mart 1990 doğumlu 27 yaşındaki dünyaca ünlü güzel tasarımcı Kimberley Garner cesur kıyafetleri, dekolteleri, mini elbiseleri ve etkinliklerde yer alması ile adından çokça söz ettirmeye devam ediyor.

Magazin muhabirlerinin de her zaman odak noktası olmayı başaran Kimberley Garner, Made in Chelsea dizisi ile adını duyurmaya başlamış ve ardından sinema ve Dizi sektöründen çekilerek kendini moda dünyasına adamıştı. Bu alanda tasarımcılık ve modellik yapan Kimberley Garner kendi tasarladığı kıyafetleri giymekten de büyük zevk alıyor.

Geçtiğimiz gün resmi internet sitesinde ve sosyal medya paylaşım hesaplarında yeni fotoğraflar paylaşan Kimberley Garner, dantelli ve ince yeni sütyen tasarımı için kameraların önüne geçti.

Bir bahçe ortamında koltukta oturken poz veren Kimberley Garner beyaz kürk ve beyaz pantolon ile de kombinini tamamlamış görünüyor. Bu kıyafeti ile farklı pozlar veren Kimberley Garner daha sonra bu kombinden sadece sütyeni bırakarak üzerine dantelli uzun kollu bir elbise geçirdi ve altına da jean giymeyi tercih ederek poz verdi. Yeni sütyen tasarımı ise moda dünyası tarafından büyük beğeni topladı.

Kimberley Garner Yeni Pozları ile Yürek Hoplattı-6cptyege4o

Kimberley Garner Yeni Pozları ile Yürek Hoplattı-wq1e8ur8hf

Kaynak: thesun.co.uk


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık