OFPOF

Kim Kardashian Uzun Bir Süre Paris'e Gitmeyeceğini Açıkladı

-
271
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Kim Kardashian Uzun Bir Süre Paris'e Gitmeyeceğini Açıkladı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Geçtiğimiz yıl yaşadığı rehine krizi ile adeta dünyası değişen ünlü yıldız Kim Kardashian 10 yıl kadar Paris'e gitmeyeceğini açıkladı.

Magazin dünyasının en ünlü ailesi olan Kardashian ailesinin bir numaralı ismi  Kim Kardashian geçtiğimiz yılı çok zorlu şartlar altında geçirmişti. Paris şehrine moda etkinliği için gittiği sırada rehin kalan ve mücevherleri çalınan Kim Kardashian uzun bir süre kendine gelememişti. Moda ve magazin dünyasının duayen isimlerinden olan Kim Kardashian yaşadığı o korkunç olayın ardından uzun bir süre Paris şehrine gitmek istemediğini açıkladı. Olayın şokunu atlatma konusunda çok zorlandığını da özellikle belirtti.

36 yaşındaki dünyaca ünlü yıldız Kim Kardashian bugün Thursday gazetesine önemli açıklamalarda bulundu. Kardashian Paris'te çok travmatik bir olay yaşadığını ve etkilerini halen atlatamadığını açıkladı. Kardashian; "Paris'te yaşadığım o berbat olayın ardından kendime gelemedim ve tedavi görmeye başladım. Tedavi sürecimde ailem bana çok büyük bir destek sağladılar." diyerek yaşadığı tedaviyi anlattı.

Ayrıca Kim Kardashian Paris şehrine artık gitmek istemediğini belirterek şunları söyledi; "Yakın zamanda Paris şehrine asla gitmek istemiyorum, belki de 10 yıl içerisinde bir daha o şehre gitmem." dedi. Kim Kardashian'ı rehin alan iki kişi 8.5 Milyon Sterlin değerindeki mücevherler ile birlikte polisler tarafından kısa sürede yakalanmıştı.

 

kaynak: mirror.co.uk


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık