OFPOF

Kesha, Capitol Studios'ta Çekilen "Rainbow" Müzik Videosunu Yayınladı

-
348
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Kesha, Capitol Studios'ta Çekilen "Rainbow" Müzik Videosunu Yayınladı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Kesha, bugün yeni albümü "Rainbow"u piyasaya sürdü ve aynı zamanda VEVO başlıklı müzik videosunu da popüler platformlarda paylaştı.

ünlü şarkıcı Kesha uzun bir zaman aradan sonra müzik piyasasına geri dönüş yapmıştı. Ünlü şarkıcı uzun bir moladan sonra Rainbow isimli albümü ile bugün piyasaya kesin dönüş yaptığını kanıtladı. Ünlü müzisyen aynı gün Rainbow şarkısının müzik videosunu da Vevo başlığı ile popüler video paylaşım sitesi Youtube'da paylaştı. Şarkıcının yeni müzik videosu sadece birkaç saat önce yayınlanmış olmasına rağmen yüz binlerce insan tarafından seyredildi.

30 yaşındaki Kaliforniyalı şarkıcı Rainbow müzik videosunu Hollywood'da yer alan Capitol Records Tower'ın içinde bulunan Capitol Studios'ta çekti. Kesha'nın video çekimleri için bu mekanı tercih etmesi şarkıcının hayranları için bir ipucu niteliği taşıyor olabilir. Kesha çekimleri burada yapmasıyla RCA müzik şirketini bırakıp Capitol Records'a geçeceğinin sinyallerini veriyor olabilir. Şarkıcının hayranları durumun bu şekilde olmasını istiyor. Sony, Kesha'nın albümünü yayınlamasının ardından şarkıcıyı serbest bırakıyor olabilir. Katy Perry, Halsey, Sam Smith, Vic Mensa ve çok daha fazla ünlü isme ev sahipliği yapan Capitol plakçılık Kesha için çok daha iyi olabilir.

Ancak şu anda konuyla ilgili resmi bir açıklama gelmediği için şarkıcının hayranları biraz daha beklemek zorundalar.

Kesha'nın yeni videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Kaynak: directlyrics.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık