OFPOF

Kerry Katona Yaşam Koçu Oluyor

-
222
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Kerry Katona Yaşam Koçu Oluyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Ünlü şarkıcı Kerry Katona insanlara ilham kaynağı olabilmek için yaşam koçu olma kararı aldığını açıkladı.

1999 yılında Liverpool, İngiltere'de kurulan İngiliz müzik grubu Atomic Kitten üyelerinden olan Kerry Katona, hem şarkıları hem magazinsel yaşamı hem de özel hayatı ile çok kez magazin dünyasında konuşulanlar arasında yer alıyordu.

Uzun bir süredir ise etkin müzik yaşamından soyutlanmaya başlayan ve kendini başka alanlarda deneyen Kerry Katona, 2014 yılında kendinden yaşça küçük olan George Kay ile evlenme kararı almış ve yine magazin dünyası gündemine oturmayı başarmıştı.

Kerry Katona magazin dergisine verdiği röportajda hayranlarına yeni bir haber verdi. Uzun süredir insanların kendilerine ilham kaynağı olduğunu duyması ile onurlanan ünlü yıldız, bu durumun kendisinde yaşam koçu olma fikrini kazandırdığını bildirdi.

Artık profesyonel bir yaşam koçu olarak hizmet vereceğini açıklayan Kerry Katona, ünlü bir danışman olarak kariyerine yeni bir yön vermeyi umuyor.

Kendi hayatındaki maddi-manevi yükselişleri ve düşüşleri de bir eğitim gibi kullanacağını açıklayan Kerry Katona, özellikle başarısızlık ve umutsuzluk üzerine insanları eğiteceğini, onlara yön vereceğini ve yeni bir ışık kaynağı olacağını açıkladı.

Kaynak: ok.co.uk


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık