OFPOF

Katy Perry ve Ryan Phillippe Aşkı Dedikodularına Son Verildi

-
350
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Katy Perry ve Ryan Phillippe Aşkı Dedikodularına Son Verildi
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

İkili arasında iddia edilen ilişki için son nokta Ryan Phillippe tarafından Twitter üzerinden geldi.

Amerikalı şarkıcı, söz yazarı, oyuncu Katy Perry ve One Life to Love adlı dizide oynadıktan sonra 90'ların sonunda ünlü olmuş, 99 yılında Reese Witherspoon ile evlenen ve 2007 yılında ayrılma kararı alan ünlü aktör Ryan Phillippe arasında bir süredir aşk dedikoduları ortaya çıkmaya başlamıştı. Ancak Katy ve Ryan’dan şimdiye dek herhangi bir birinci ağızdan açıklama dinlememiştik. Ta ki Katy, Twitter üzerinden hayranlarına ve magazin dünyasına patlar derecesine açıklamalar yapana kadar.

"Chained to the Rhythm" şarkısına atıfta bulunarak Ryan önceki günlerde Twitter üzerinden Katy’e bazı tekliflerde bulunmuştu. İkilinin ise bu konuşmalardan sonra Elton John’un doğum gününde bir araya gelebilecekleri ve flörtü resmi bir şekilde açıklayacakları konuşulmuştu. Hatta magazin muhabirleri hem Katy hem de Ryan’ın çevresinde gezmeye başlamıştı. Ancak her iki ünlü için de o gün beklenen bir an yaşanmamıştı. Yani dedikodular yavaş yavaş çürümeye başlıyordu.

Ryan Phillippe geçtiğimiz gün Twitter üzerinden bu dedikoduları sonlandırma kararı aldı ve şöyle yazdı: "Ben Katy Perry ile tanışmış bile değilim ve aramızda bir şey yok. Lütfen devamlı olarak evimin çevresinde gezmekten vazgeçin."

Katy ise bu tweet'e bir yanıt yazdı ve şöyle dedi: "Ryan beni bodrumundan çıkarır mısın? Merhaba, tanıştığımıza memnun oldum. Tüm bunlara ben de çok üzüldüm."

Kaynak: eonline.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık