OFPOF

Katy Perry Artık Daha Mütevazı Giyiniyor

-
427
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Katy Perry Artık Daha Mütevazı Giyiniyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Yıllardır pop ve r&b sektörünün en zirve ismi olarak görülen ünlü şarkıcı giyim tarzını değiştirdi.

ABD'nin Trump ve Clinton'lı başkanlık seçimlerinde kadınlar için büyük bir direnişin simgesi olarak gösterilen ünlü şarkıcı Katy Perry'nin giyim tarzının değiştiği pek çok modacı ve eleştirmen tarafından gözlemlendi.
Yıllar önce pek çok konseri sırasında yaptığı çılgın gösterileri ile oldukça konuşulan ünlü şarkıcı, başkanlık seçimlerinden sonra kadınlar için bir direniş simgesi oldu ve kendisi de bu yönde bir yol çizmeye karar vermiş gibi görünüyor. Sosyal medyadaki paylaşımlarında bile giydiği giysilerin alışılmışın dışında olduğu, bazen boğazına kadar bile kapalı kıyafetler tercih ettiği gözlerden kaçmıyor. Vogue dergisi kapağında da bunu fazlasıyla görebilmek mümkün. Ünlü derginin kapağında yer alan ünlü şarkıcının üzerinde alışılmışın dışında bir kıyafet bulunuyor. Neredeyse boğazına kadar kapalı olan kırmızı renkli bir kıyafet ünlü şarkıcıyı çok farklı biri olarak göstermişe benziyor.
Şimdiden pek çok modacının yanında ünlü şarkıcının hayranları da bu yönde yorumlarda bulunmaya başlıyor. Bu kartopu büyüyüp bir çığ yaratır mı bilinmez fakat Perry'nin giyim tarzını değiştirdiği çok açık ortada. 

Kaynak: thedailybeast.com

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık