OFPOF

J Balvin Yeni Bir Single Çıkardı

-
304
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
J Balvin Yeni Bir Single Çıkardı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

"Mi Gente” ismindeki single ve müzik video geçtiğimiz saatlerde yayınlanmaya başladı.

Tranquila parçası ile geçtiğimiz yaz sezonlarında müzik piyasasında kendinden çok kez söz ettirmeye başlayan, Jose Alvaro Osorio Balvin müzik dünyasında tanındığı adıyla J Balvin , reggaeton türünde müziklerine bir yenisini daha ekledi.

"Mi Gente” isimli single parçası ve klibi ile yeniden çıkış yapmayı planlayan J Balvin, oldukça eğlenceli ve hareketli bir video klip ile hayranlarını bu yaz sezonunda da kendine bağlamak istiyor.

Şarkıcı E! Haber’e açıklamalarda bulundu; '' ”Mi Gente", müzikte özel bir anı temsil eden, Latin toplumunun yükselişindeki ve kucaklaşan yeni bir sesi olan ırkların, renklerin, kıtaların, türlerin veya dillerin engellerini silen bir şarkıdır. Tüm dünyaya barışı getirebiliriz ve bunun için çalışmalıyız.'' dedi.
Balvin'in arkadaşı Instagram ünlü Gianluca Vacchi'yi de tanıyabilirsiniz. İtalyan işadamı, imza attığı dans hareketlerinden bazılarını müzik videosuna ekledi.

Vacchi, 32 yaşındaki yeni şarkısını destekleyen tek ünlü arkadaş değil. Aslında, Yandel, Anitta, Jesse ve Marcelo Vieira Jr gibi ünlüler de J Balvin’in yeni şarkısını destekledi ve sosyal medya hesaplarında paylaştılar.

Kaynak: www.eonline.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık