OFPOF

George Clooney ve Amal Clooney Herhangi Bir Tedavi Görmemiş

-
276
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
George Clooney ve Amal Clooney Herhangi Bir Tedavi Görmemiş
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

İlerlemiş yaşlarına rağmen ikiz çocuk sahibi olan ünlü çift bunun için herhangi bir tedavi ve ek destek görmemiş.

ABD’li yönetmen, yapımcı, senarist ve aktör George Clooney ile eşi aslen Lübnanlı İngiliz avukat Amal Clooney geçtiğimiz kısa süre içerisinde ikiz bebek dünyaya getirmişlerdi. Bunun üzerine hem film hem de magazin dünyası şoka uğramıştı çünkü çiftin yaşı oldukça da ilerlemiş durumda ve 39 yaşındaki Amal Clooney’in hamile kalma oranı oldukça düşük olmasına rağmen çiftten resmi bir açıklama geldi.

ünlü çift yeni bir çocuk sahibi olmak için herhangi bir tedavi veya ek destek görmemiş ve her şey doğal bir şekilde ilerlemiş.

Son zamanlarda magazin dünyasında konuşulan doğurganlık tedavisi iddiaları üzerine açıklamalarda bulunan ABD'li yönetmen, yapımcı, senarist ve aktör George Clooney herhangi bir tedavi görmediklerini ve bu durumun kendileri için de sürpriz olduğunu belirtti.

Bir Hollywood muhabirine kısa röportaj veren George Clooney kendileri için çocuk istemedikleri yönde bir varsayım olduğu iddia edilmişti bu ilk başlarda kesin değildi ve eşi Amal ile konuştuktan sonra bu bebeği dünyaya getirmeye karar verdiklerini belirtti, her ne kadar planlarında ve düşüncelerinde olmasa da bunun onlara güzel bir sürpriz olduğunu belirten Clooney bununla birlikte doktor kontrollerine başladıktan sonra bir diğer sürprizin de bebeklerinin ikiz olduğunu duyunca olduğunu açıkladı.

Kaynak: www.mirror.co.uk


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık