OFPOF

Brooklyn Beckham Babasının İzinden Gidiyor

-
718
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Brooklyn Beckham Babasının İzinden Gidiyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Ünlü eski futbolcu David Beckham'ın oğlu olan Brooklyn Beckham 18 yaşına basmasının şerefine ilk dövmesini yaptı ve bunu Instagram'da paylaştı.

Dünyanın en iyi olmasa da en ünlü futbolcularının başında gelen David Beckham'ın oğlu Brooklyn Beckham geçtiğimiz haftalarda 18 yaşına basmıştı. 18 yaşının anısına Brooklyn ilk dövmesini yaptırdı. Babasının izinden gittiğini gösteren Brooklyn Beckham 18 yaşına kadar vücuduna daha önce dövme yaptırmamıştı. Dövme yaptırırken çektirdiği fotoğrafları Brooklyn Beckham Instagram hesabından Stories yani Hikayeler kısmında paylaştı. Kısa süre içerisinde binlerce kişi bu paylaşıma baktı.

Brooklyn Beckham'ın dövme yaptırırken çektirdiği fotoğraflar Instagram hesabında toplamda 300 bin beğeniye ulaştı ve binlerce yorum aldı. Yorumların bazılarında genç adama övgü yapılırken, bazı kullanıcılar henüz yaşının genç olduğunu ve dövme yapmasının uygun olmadığını ifade etti.

David Beckham dövme olayına ne dediği bilinmiyor, ancak bu konu karşısında sağduyulu kaldığı ifade ediliyor. Oğlunun kendi izinden gitmesi sanırım eski futbolcuyu onure etmiş. Brooklyn Beckham yaptırdığı dövme ile 18. yaşını kutlamış oldu. Bir şekilde Brooklyn'nin büyüdüğünü göstermiş olduğu söylenebilir.

Kaynak: mirror.co.uk

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık