OFPOF

Blac Chyna ve Rob Kardashian Ayrılma Kararı Alabilir

-
231
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Blac Chyna ve Rob Kardashian Ayrılma Kararı Alabilir
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

TV ünlüsü olan çift, Pazar günü Kim Kardashian’ın programında dedikoduları doğrular nitelikte açıklama yaptı.

Amerikan TV ünlüsü ve manken Blac Chyna ve sevgilisi ünlü güzel yıldız Kim Kardashian’nın erkek kardeşi Rob Kardashian hakkında bir süredir aralarının bozuk olduğuna ve ayrılacaklarına dair dedikodular yükselmeye başlamıştı. Yaklaşık 1 yıldır haklarında bu tarz dedikodu çok çıkmış ancak her seferinde de ikili mutluluklarını tescilleyecek davranışlarda bulunarak dedikoduları boşa çıkarmayı başarmıştı.

Bu tartışmalara Rob’un kız kardeşi ünlü güzel Kim Kardashian, Kendall Jenner ve Kylie Jenner da katılarak olayları çözümlemeye çalıştılar.

Pazar günü Keeping Up with the Kardashians programında Blac ve Rob arasındaki ilişkiye de değinen Kim, onların refahından ve zihinsel durumlarından dolayı endişeli olduğunu belirtti.

"Sadece kendisinin mutlu ve huzurlu olmasını istiyorum. Acele ederek karar vermelerini istemiyorum, çözüm bulmak için gerekirse bir araya geliriz ve düşünürüz." diyerek açıklama yapan Kim, bir nevi de ikilinin arasında gerçekten problemler olduğunu kanıtlamış oldu.

Programa katılan Rob Kardashian ise, “Ben kesinlikle onu çok seviyorum, onunla her zaman birlikte olmak istiyorum. her ikimizde önce kendimize bakıyoruz ve hatalarımızı görüyoruz. “ dedi.

Böylelikle ikili yakın zamanda ne karar alacak henüz kimse bilmiyor.

Kaynak: eonline.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık