OFPOF

Ben Affleck ve Jennifer Garner Boşanma Kararı Aldıktan Sonra İlk Kez Görüntülendi

-
403
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Ben Affleck ve Jennifer Garner Boşanma Kararı Aldıktan Sonra İlk Kez Görüntülendi
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Geçtiğimiz günlerde boşanma kararlarını paylaşan çift, Pazar günü bir kilise çıkışında birlikte görüntülendi.

Jennifer Garner ve Ben Affleck, resmen boşanma davası açtılar ancak Paskalya Pazar günü bir araya gelerek eğlenirken ve birbirlerine gülümserken görüntülendiler.

ABD'li oyuncu, yönetmen ve Oscar ödüllü Ben Affleck ve senarist ABD'li oyuncu Jennifer Garner 3 çocuk sahibiler ve 2005 yılından bu yana evliliklerini sürdürüyorlardı.

Los Angeles kilisesinden çıkan eski çift, üç çocuğu 11 yaşındaki Violet, 8 yaşındaki Seraphina ve 5 yaşındaki Samuel ile katıldıkları tatil günlerinde beraber fotoğraflandı.

ünlü çift daha önce de boşanma kararı almış ancak vazgeçmişlerdi. Şimdi ise üzerinden hem bir yıl geçti hem de Ben Affleck birçok sorun yaşayarak, kendisini ve ailesini içler acısı bir duruma sokmuştu.

Garner, saçları yarıya kadar bağlanmış mavi bir bornozda muhteşem görünüyordu. O mavi bir Chanel çantası ve çıplak topuklarla göze oldukça hoş geliyordu. Affleck esmer güzellikte benzer renk tonları giydi; mavi-gri bir ceketi, kot pantolonlar ve beyaz ve mavi bir gömlekle ortalığı salladı.

Bu arada E! News, Affleck ve Garner'ın geçen hafta boşanma davası açtığını doğrulayabilir. Haber, on yıllık evliliğini sona erdirdiklerini açıkladıktan yaklaşık iki yıl sonra geldi.

Eski çift mahkeme belgelerini birlikte açtı, bu da koordine edildi. Dokümanlarda, ikisi de çocuklarının ortak yasal ve fiziksel velayetini arıyorlar.

Daha önce de belirttiğimiz gibi ebeveynler, çocuklarını ebeveynlik yapmakla ve bir aile olarak birlik olmaya, sadık kalmaya devam ediyorlar. Bu nedenle, her zaman dostça bir ilişki sürdürdüler ve bu nedenle Paskalya turları büyük bir sürpriz olmamalı.

Kaynak: eonline.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık