OFPOF

Ben Affleck ve Jennifer Garner Boşanma Kararı Aldı

-
359
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Ben Affleck ve Jennifer Garner Boşanma Kararı Aldı
0 izlenme
Ofpofer
-

İkili için 2017 pek iyi geçmedi diyebiliriz. Özellikle de Affleck’in aldığı alkol bağımlılığı tedavisi yaşamlarını olumsuz yönde etkilemişti

Altın Küre sahibi, Felicity adlı gençlik dizisinin setinde tanıştığı Scott Foley ile 2000 yılında evlenmiş ve 2004 yılında boşanma kararı almış ünlü güzel oyuncu Jennifer Garner, 2005 yılında ABD'li oyuncu, yönetmen ve Oscar ödülü sahibi senarist Ben Affleck ile evlenmişti. İkili yaklaşık 2 yıldır birlikte, ayrıca birlikteliklerinden de 3 çocuk sahibi oldular.

Ancak bir süredir ikili hakkında, anlaşamadıkları, aralarının bozuk olduğu ve ayrılma ihtimallerinin olduğu konuşuluyordu. Boşanmak için resmen başvuran iki kişinin bugünkü haberinde, eski çiftin hikayesini son birkaç yıldır izleyen kişiler şok olmayacak olsa da, exes'in son zamanlarda adil bir pay gördüğünü söylemek güven veriyor.

2017 yılı henüz yarılanmadı ve Ben Affleck ve Jennifer Garner için şimdiden felaket bir yıl geçti diyebiliriz.

Affleck için son zamanlarda birçok iddia ortaya atılmış ve ardından da resmi dil ile açıklanmıştı. Affleck bir süre boyunca alkol bağımlılığı tedavisi görmüş ve sosyal yaşamında da sıkıntılar vardı.

"Yaşamımı sonuna kadar yaşamak ve olabileceğim en iyi baba olmak istiyorum... Çocuklarımı, ihtiyacın olduğunda yardım almakta utanç duymadığını bilmek ve yardıma ihtiyacı olan herkes için bir güç kaynağı olmak istiyorum." demişti, ancak bu söylediklerine uygun bir davranış sergilenmediği açıklanmıştı.

Kaynak: eonline.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık