OFPOF

Ben Affleck, Lindsay Shookus ile Görüntülendi

-
286
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Ben Affleck, Lindsay Shookus ile Görüntülendi
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Eşi Jennifer Garner ile boşanma sürecindeki Ben Affleck yeni bir ilişkinin eşiğinde.

ABD'li oyuncu, yönetmen ve Oscar ödülü sahibi senarist Ben Affleck 2005 yılında evlendiği eşi ABD'li oyuncu Jennifer Garner ile son 3 aydır boşanma sürecinde olduğu biliniyor ve hatta boşanma artık tamamlanmıştı diyebiliriz.

Bunun üzerinde yakışıklı oyuncu Ben Affleck pek de fazla gece hayatında görüntülenmemeye başlamıştı, hem projelerinin yoğunluğu hem de özel yaşamındaki sıkıntılardan dolayı Ben Affleck son üç ayını daha sade bir şekilde geçirmişti.

Ancak Ben Affleck bu sessizliğini bomba gibi bir haber ile bozdu, cumartesi gecesi Ben Affleck ve yeni sevgilisi olduğuna inanılan Primetime Emmy En İyi Varyete Özel Programı Ödülü sahiplerinden, Lindsay Shookus ile görüntülendi.

Bir kaynak E! habere, ikisinin hala ilişkilerinin "erken evrelerinde" olduğunu ve Londra'da çalışırken yakınları aracılığı ile bir araya geldiğini belirtti.
"Eğleniyorlar ve birbirlerine bakıyorlar, ancak henüz onlar için erken sayılabilir.” ifadelerini de kullanan kaynak kişi ikilinin gelecek Los Angeles’da bir akşam yemeğinde de buluşacağını belirtti.

Bu yılın nisan ayında, Jennifer Garner ve Ben yaklaşık 10 yıl evlilik yaşamlarına son vermek için mahkemeye başvurmuştu.

Kaynak: www.eonline.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık