OFPOF

Angelina Jolie, Ödül Gecesinde 89 Yaşındaki Yönetmen Agnes Varda ile Dans Etti

-
272
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Angelina Jolie, Ödül Gecesinde 89 Yaşındaki Yönetmen Agnes Varda ile Dans Etti
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Amerikalı oyuncu Angelina Jolie, bir çok yıldızın katıldığı Governors Awards gecesinde dansıyla çok konuşuldu.

4 Haziran 1975 doğumlu Amerikalı oyuncu, film yapımcısı ve bir hayır sever olan Angelina Jolie, üç Altın Küre ve 1 Oscar ödülü sahibidir. Hayır sever çalışmalarıyla da tanınan Jolie, pek çok kez dünyanın en çekici insanları listelerinde yer aldı. Angelina Jolie ve Brad Pitt 2005 yılı boyunca gündem olmuş ve 2016 yılına kadar ilişkileri sürmüştü. 15 Eylül 2016 tarihinde Jolie, Pitt'e boşanma davası açtı. Jolie'nin "ailesinin sağlığı" için boşanmak istediği belirtildi. Jolie boşanma dosyasında çocuklarının fiziksel velayetini istedi, Pitt'e çocuk ziyareti hakkı verildi. Çift, ayrı ayrı hala gündem olmaya devam ediyor.

 30 Mayıs 1928, Ixelles, Brüksel Bölgesi, Belçika doğumlu Arlette Varda bilinen ismiyle Agnes Varda, Fransız fotoğrafçı ve sinemacıdır. Yeni Dalga akımının büyükannesi diye anılır. Yönetmenlik göreviyle birçok ödül kazanmıştır.

Bu yıl 9.su Hollywood ve Highland Merkezi, Los Angeles, Kaliforniya, ABD'de düzenlenen Annual Governors Awards ödül töreni gecesinde 42 yaşındaki Angelina Jolie, Prestijli Onur Ödülü'nü vermek içins ahneye 89 yaşındaki Fransız yönetmen Agnes Varda'yı davet etti. Angelina Jolie törende şık bir payetli elbise giydi. Jolie, Varda'ya ödülünü takdim etti. Yönetmen Varda ise konuşmasını yaparken "Bu gece, dans ediyormuşum gibi hissediyorum." dedi. Bunun üzerine Angelina Jolie, Varda ile dans etmek istedi.

Varda ve Jolie, şirin bir dans gösterisinde bulundular ve tüm salon onları coşkuyla izledi.

Kaynak: popsugar.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık