OFPOF

Adele Konserlerini İptal Etti

-
263
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Adele Konserlerini İptal Etti
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Wembley Stadyumu'nda toplamda 4 gece konser verecek olan Adele son iki konserini rahatsızlığından dolayı iptal etti.

İngiltere'deki Wembley Stadyumu'nda 4 gece boyunca konser vereceği planlanan ve ilk ikisi gerçekten muhteşem sahnelere sahiplik eden konserin son ikisi iptal edildi. İptal nedeninin ise Adele’in ses tellerine zarar vermiş olmasından kaynaklandığı belirtildi.

İlk açılış gününe yakın zamanda gerçekleşen Grenfell Kulesi Yangını mağdurları, yaralananları ve yakınını kaybedenler için birçok kez serzenişlerde ve destek çağrısında bulunan Adele bunlardan sonra muhteşem iki konser düzenlemişti.

Ancak son konserinde boğazına çok yüklendiğini belirten Adele, gece konser çıkışından sonra boğaz doktoru ile görüştüğünü ve onun yeniden sahne almaması gerektiğini belirttiğini söyledi.

Twitter üzerinden uzun uzun konuya açıklık getiren ünlü güzel şarkıcı Adele şu sözleri tweetledi;

"Buna nasıl başlayacağımı bilmiyorum, Wembley'deki son iki gece hayatımın en büyük ve en iyi gösterileri oldu. Bu kadar iyi olacağını hiç tahmin bile edemezdim. Ancak her iki gece de sesli bir şekilde mücadele ettim, normalde olduğundan daha da zorlamışım. Bu akşam boğaz doktorumla görüşmeye gittim, çünkü sesim bugün hiç açılmadı ve ses tellerime zarar vermişim.”

Kaynak: eonline.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık