OFPOF

2017 Yılında Dillere Destan Olan Başarılı ve Güzel 15 Hintli Kadın Ünlü

-
2.1b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
2017 Yılında Dillere Destan Olan Başarılı ve Güzel 15 Hintli Kadın Ünlü
0 izlenme
Ofpofer
-

2017 yılında başarılı ve güzel olan akıllarda kalan 15 güzel hintli kadını sizler için seçtik.

Hintli kadınlar; kusursuz kemerli kaşlar ve geniş gözlerden oluşan, dünyanın en çekici dişilerinden biri haline getiren büyük fiziksel özelliklere sahiptirler. Onlar; yaşam tarzları, modern ve gelenekselin mükemmel bir karışımıdır. Hintli kadınlar aileleri ile ilgilenerek daha çok fedakarlık eğilimi gösterirler. Bu durumda onları dünyadaki en cazip kadınlardan biri yapıyor. İşte 2017 yılının 15 en güzel Hintli kadını.

15. Dia Mirza

Dia Mirza

Listemizde sonuncu, 15. sırayı, eski kadın Asya Pasifik 2000 güzeli Dia Mirza bulunmaktadır. Alman bir baba ve Hintli anneden doğan Dia, her ikisinde de bir benzerlik taşır. Avrupa ve Hint kanının karışımı, bu kadını dünyadaki en güzel kadınlardan biri yapar. O, moda modelliği ve arada bir oyunculuk yapmaktadır. 

14. Alia Bhatt

Alia Bhatt

Bu şirin ve eğlenceli Hintli kız, Hollywood'a girdikten sonraki 5 yıl içinde kendisinin iyi bir oyuncu olduğunu kanıtladı. Başarılı, yetenekli, şirin ve en önemlisi son derece güzeldir.

13. Ileana D'Cruz

Ileana D'Cruz

Telugu sinemasından ve Hollywood'dan bir başka güzel kraliçe, Ileana D'Cruz. Pune'dan bu güzel kız Hindi filmlerinde çok popüler bir yüz. Birçok filmde rol aldı.

12. Sonal Chauhan

Sonal Chauhan

Modellik, şarkı söyleme ya da oyunculuk yapma; Sonal Chauhan bu konularda oldukça başarılı. En güzel Hintli kadınlardan biri olan Chauhan, ağırlıklı olarak Telugu ve Hollywood'da çalışıyor. 2008 yılında film Jannat ile Hint sinemasında oyunculuk kariyerine başlamıştır. Oyunculuğa ek olarak çeşitli güzellik yarışmalarını da kazanmıştır. Miss World Tourism 2005, Miri ve Malezya.

11. Angela Jonsson

Angela Jonsson

En keyifli Hint kadınlarından biri olarak gösterilen Angela, Hint doğumlu güzel İzlanda güzelliğidir. 2011'de Kingfisher Takviminde modellik yaptı. Şu anda Hollywood'da kariyer yapmaya hazırlanıyor. Yakında onu, filmlerde görebiliriz.

10. Priyanka Chopra

Priyanka Chopra

Bayan World 2000'ün galibi Priyanka Chopra, Hollywood'un en çok para ödediği ve en popüler oyuncularından biridir. Halen kariyerinin altın günlerinde yaşıyor. 

9. Zoya Afroz

Zoya Afroz

Zoya Afroz, çok sayıda Hindi filminde yer alan Hintli bir aktrist. Pond'un Femina Bayan Hindistan Indore 2013'ün galibi oldu ve daha sonra Pond's Femina Miss India International 2013 olarak taçlandı. 

8. Tamanna Bhatia

Tamanna Bhatia

Tamnna, Mumbai'de doğdu, ancak Güney Hindistan filmlerinde, telugu ve Tamil filmlerinde göze çarpmaktadır. Birkaç Hindi filminde, sahne şovunda ve reklamda da yer aldı. 

7. Deepika Padukone

Deepika Padukone

Deepika, 3 film ödülü de dahil olmak üzere en iyi oyunculuk kategorisinde birçok ödül alan Hollywood'un bir başka başarılı oyuncusu. Sürekli olarak en çekici Hintli kadın listesinde yer alıyor. Bu son derece yetenekli ve muhteşem aktris, feminizm ve zihinsel sağlık konularında da ses getiriyor.

6. Zareen Han

Zareen Han

Bu Hintli aktris ve model ağırlıklı olarak Hindi film endüstrisinde çalışıyor. Ancak Tamilce ve Pencap dili filmlerinde de yer alıyor. Zareen Khan, Hollywood'un Salman Han gibi en büyük isimlerinden bazılarıyla birlikte çalıştı. Bu masum görünüşlü kız, son derece kayda değer bir güzelliktir. 

5. Sonarika Bhadoria

Sonarika Bhadoria

"Devon Ke Dev ... Mahadev" tiyatrosu dizisinde Goddess Parvati ve Adi Shakti'yi canlandırdığı Hint TV'nin güzelliği, Sonarika Bhadoria ile tanışın. Televizyon dizilerine ek olarak, Sonarika; bazı Telugu ve Tamil filmlerinde de rol almaktadır.

4. Kritika Kamra

Kritika Kamra

Kritika, Hint TV'lerde oynayan bir başka oyuncu. Yalnızca en popüler televizyon oyunculardan biri değil, aynı zamanda en güzel Hintli kadınlardan biridir. Arohi ve Dr. Nidhi'nin TV dizileri "Kitani Mohabbat Hai" ve "Kuch Toh Log Kahenge"nde oynadığı rolle ünlü hale geldi. 

3. Shruti Haasan

Shruti Haasan

Dünyanın en saygın aktörlerinden biri olan Kamal Haasan kızıdır. Shruti, Hindistan'ın en güzel ve yetenekli aktrislerinden biridir. Onun şaşırtıcı oyunculuk yeteneklerinin yanı sıra; ona en iyi kadın oyuncu Şarkıcısı ödülünü kazandıran inanılmaz bir sese de sahiptir.

2. Hina Khan

Hina Khan

Hindistan TV'den bir diğer güzellik kraliçesi olan Hina Khan'la tanışın. En çok Yeh Rishta Kya Kehlata Hai'deki Akshara rolüyle tanınır. 2013-2014 yılları arasında, Eastern Eye, kendisini En İyi 50 Seksi Asya Kadınlarından biri olarak seçti. Khan, en çok kazanan Hintli televizyon oyuncusudur. 

1. Aishwarya Rai Bachchan

Aishwarya Rai Bachchan

Çoğunuz bu güzel kadını görmüş olabilirsiniz. Aishwarya Rai, bu tür listelerin tartışmasız topper'idir. Bu Hintli aktris, model ve Miss World 1994'ün galibi olarak 43 yaşında bile çarpıcı görünüyor. O, sadece en güzel Hintli kadınlar listesinde değil aynı zamanda tüm dünyadaki en çekici kadınlardan biri olarak görülüyor .


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.