OFPOF

Kitap Okumaya Bir Yerden Başlamak İstiyorum Diyenler İçin 7 Güzel "Sarah Jio" Kitabı

-
578
Etkileşim
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Kitap Okumaya Bir Yerden Başlamak İstiyorum Diyenler İçin 7 Güzel "Sarah Jio" Kitabı
0 izlenme
-

Sarah Jio'nun hikayeleri basittir, basit olduğu kadar akıcıdır. Her hikayeyi başlangıcından itibaren kolayca takip etme şansınız vardır.

1. Agapi

Agapi

Kitabın kahramanı bir kadındır. Bu kadın, aşkı görebilme yeteneğine sahiptir ve aşkın 6 halini tanımlamaya çalışmaktadır. Ölümsüz aşk fazlasıyla kurgusal unsur içeren bir kitaptır. Birçok Sarah Jio hayranı tarafından ciddi eleştiriler almıştır. Kitabın içerisinde yer alan fantastik unsurların fazlalığı bir bakıma okuyucunun gerçekçilik duygusuna takılıp kalmıştır. Ancak hayal gücünüz yüksek ise bu kitabı beğeneceğinize eminiz.

2. Mart Menekşeleri; Romanda bir aşk anlatılır. Bu aşkın kurgusu gayet basittir. Yazarın ilk kitabıdır.

Mart Menekşeleri; Romanda bir aşk anlatılır. Bu aşkın kurgusu gayet basittir. Yazarın ilk kitabıdır.

Çeşitli aile sırlarının, gizemli olayların, yer yer heyecanın ve aşk ile dolu bir hikayenin içerisinde yolculuk edeceğinizden şüpheniz olmasın. Bazılarınız tüm bunları çok değerli bulurken, bazılarınız oralı olmayabilir ama en nihayetinde kitabın en önemli nitelikleri bunlardan oluşmaktadır.

3. Yeşil Deniz Kabuğu; Aşk, heyecan, duygusallık ve gizemler yine her kitapta olduğu gibi bu kitaptadır.

Yeşil Deniz Kabuğu; Aşk, heyecan, duygusallık ve gizemler yine her kitapta olduğu gibi bu kitaptadır.

Yirmili yaşlarda hayat daha kolaydı. Özellikle de konu aşk olduğunda. Biriyle tanışıyordun, sen onları seçiyordun, onlar seni seçiyordu. Birlikte dünyayı fethedebilirdiniz. Paris'e taşınabilirdiniz. Bir sürü çocuk sahibi olabilir veya çiftçilik yapabilirdiniz. Günlük tuttuğunuz zamanlarda yazdığınız her şeyi yapabilirdiniz. Hayaller, parlak, çarpıcı renklerde yaşanacaktı. Hayat sizindi, ikinizindi. Her şeye birlikte göğüs gerip birlikte yaşayabilirdiniz. Hayatınızı birine bağlardınız ve gerisi önemini kaybederdi. Peki ya şimdi? 

4. Böğürtlen Kışı; Roman bir dramdır.

Böğürtlen Kışı; Roman bir dramdır.

Geçmiş ile bugün arasında bağlantılar, tesadüfler, hikayenin sonuna doğru bir anda kırılma yaşanması ve hikayenin kahramanının kendini bulması kitabın dikkat çekici nitelikleri arasındadır.

5. Son Kamelya; Kitap bir aşk romanıdır.

Son Kamelya; Kitap bir aşk romanıdır.

Hikayede çeşitli gizemler yer almaktadır. Bunun ne olacağını öğrenmek için 2-3 günde bitirebileceğiniz heyecanlı ve akıcı bir kitaptır.

6. Yağmur Sonrası; Bir aşk hikayesi ve bir cinayetin konu olarak işlendiği romandır.

Yağmur Sonrası; Bir aşk hikayesi ve bir cinayetin konu olarak işlendiği romandır.

II. dünya Savaşı'nın tam ortasında yaşanan yasak aşk ve işlenen korkunç bir cinayet... anne Calloway ne kadar çabalasa da yetmiş yıldır peşinden gelen anıları bir türlü aklından silemiyordur. Bora Bora Adası'ndan adına gelen gizemli bir mektup ise adeta kapanan yarasını yeniden açar.

7. Gündüz Sefası; Acı ne kadar derinde olsa da zamanla tüm çiçekler güneşe döner yüzünü

Gündüz Sefası; Acı ne kadar derinde olsa da zamanla tüm çiçekler güneşe döner yüzünü

Ruhlarında en derin izleri taşıyanları bile çiçekleriyle sarmalar, filizleriyle umut taşır. İşte böyle gündüzsefasının süslediği bir yüzen evde yaşayan Penny Wentworth, 1950'li yıllarda ünlü bir ressamla evlidir. Her şeye sahip olan Penny'nin tek eksiği ise küçük evlerini taçlandıracak bir bebektir. Ancak gün geçtikçe tek eksiğinin bu olmadığını anlayacaktır çünkü sevgiyi yürekten hissetmek gerekiyordur. Onun hissettiği tek şey ise içini kemiren acıdır…


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.