OFPOF

Ünlü Fotoğrafçı Karen Jerzyk'in Renk ve Oda Uyumunu Anlattığı Harika Fotoğrafları

-
1.9b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Ünlü Fotoğrafçı Karen Jerzyk'in Renk ve Oda Uyumunu Anlattığı Harika Fotoğrafları
13.661 izlenme
Ofpofer
-

Karen Jerzyk adındaki ünlü fotoğrafçı odadaki renk uyumuna dikkat çektiği birbirinden harika fotoğrafları sizler için topladık.

Fotoğrafçı Karen Jerzyk bu çalışmayı yaparken bir renk seçip ardından odadaki her şeyi seçtiği renge dönüştürdü ve o anları fotoğraf makinesi ile ölümsüzleştirdi. Bu çalışmayı hazırlarken eski binaları kullanan sanatçı odadaki renk uyumuna çok dikkat ettiği çektiği fotoğraflardan çok net anlaşılıyor. 

Karen Jerzyk her oda için ortalama 8 ile 15 saat arasında uğraştığını ve tam olarak yapmak istediğini gerçekleştirdiğini söyledi. Karen; "Bazı sahneleri yapmak diğerlerine nazaran daha uzun sürdü çünkü onlarda anlatılmak istenen daha çok ayrıntı vardı." diyerek çalışmanın zorluğundan bahsetti. Bu sahneleri oluşturmak için Nisan ayında başladığını ve Ağustos ayında tamamen bitirdiğini söyledi. 

Sahnelerde kullanılan çoğu eşya eskiydi, halılar ve mobilyalar uzun süre kullanılmıştı, boyalarla onları mahveden sanatçı yine de yaptığı iş için çok mutlu. Jeryzk; "Sahnelerde kullandığım eşyaları işimiz bittikten sonra çöpe atmak zorunda kaldık, ama olsun bu iş için değerdi. " diyerek yaşadığı gururu yansıttı. İşte renk ve oda uyumunu en iyi anlatan fotoğraflar...

1. Siyah

Siyah

2. Kahverengi

Kahverengi

3. Yeşil

Yeşil

4. Pembe

Pembe

5. Gri

Gri

6. Turuncu

Turuncu

7. Sarı

Sarı

8. Mor

Mor

9. Beyaz

Beyaz

10. Kırmızı

Kırmızı

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.