OFPOF

Her Kadının Güzellik İçin Bilmesi Gereken 7 Özel Bakım Hilesi

-
4.7b
Etkileşim
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Her Kadının Güzellik İçin Bilmesi Gereken 7 Özel Bakım Hilesi
0 izlenme
-

Her kadın güzelliğine düşkündür ama bir çok kadın bazı noktalarda tıkanır. Bu 7 bilgi çok işinize yarayacak.

1. Dudak parlatıcısı ile nane yağı...

Dudak parlatıcısı ile nane yağı...

Dudak parlatıcınızın içine az miktarda nane yağı katıp karıştırdığınızda, dudaklarınızda dolgunlaştırıcı etki yapmasını sağlayabilirsiniz.

2. Ruj kalıcılığı

Ruj kalıcılığı

Dudaklarınıza sürdüğünüz rujun gün boyunca kalıcı olmasını istiyorsanız, dudaklarınızı bir peçete ile kapatın. Peçetenin üzerinden dudaklarınıza transparan pudra sürün. 

3. Gözlerin daha derin gözükmesi

Gözlerin daha derin gözükmesi

Gözlerinizin daha derin görünmesini istiyor fakat gölgelendirme konusunda yeterli verim sağlayamıyorsanız, plastik bir kaşık ile bunu sağlayabilirsiniz.

4. Parfümün dayanıklılık süresini arttırmak

Parfümün dayanıklılık süresini arttırmak

Parfümünüzün daha uzun süre dayanmasını istiyorsanız, banyodan sonra kuruttuğunuz cildinize sıkın. Cildinizdeki nem kokuyu hapsedecektir. Bu sayede sıktığınız parfüm çok daha uzun süre teninizde kalacaktır.

5. Uyku düzeni

Uyku düzeni

Pamuk yerine yumuşak saten yastık kılıflarında uyumaya çalışın. Saten yastık kılıfları ile uyku kırışıklıklarından tamamen kurtulmanız mümkündür. Bu sayede yüzünüz daha az hasar görür ve yüzünüzdeki kırışıklıkların oluşma süresi daha da uzar.

6. Daha büyük göz görünümünü sağlamak

Daha büyük göz görünümünü sağlamak

Gözleriniz küçük görünüyorsa, daha etkili ve büyük gözler için yapmanız gereken, gözlerinizin üst ve alt göz kapaklarına beyaz göz kalemi uygulamak. Böylece gözlerinizi olduğundan daha iri gösterebilirsiniz.

7. Emzirme sonucu doğan ağrılardan kurtulma

Emzirme sonucu doğan ağrılardan kurtulma

Bu ağrılar tüm annelerin çektiği, emzirme sonucu göğüslerde doğan ağrılardır. Bu ağrılardan doğal yöntemlerle kurtulmak mümkündür. Taze lahana yapraklarını sütyen ile göğüslerinizin arasına koyun ve sütyeniniz ile uyuyun. Sabah kalktığınızda kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. Haftada 2-3 gün, bu lahana tedavisini uygulamanız sizi 1 hafta boyunca rahat ettirecektir.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.