OFPOF

Twitter, Bloomberg ile Ortaklık Kuruyor

-
265
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Twitter, Bloomberg ile Ortaklık Kuruyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Wall Street Journal'ın iddiasına göre Twitter kullanıcı sayısını ve reklam veren sayısını arttırmak için canlı yayınlara başlayacak.

Wall Street Journal'ın Pazar günkü haberine göre, Twitter Inc sosyal paylaşım platformunda 24 saat yayın yapan televizyon haber servisi Bloomberg Media ile ortaklık kuruyor.

DSJ, henüz adlandırılacak ve bu sonbaharda faaliyete geçmesi beklenen kanalın Pazartesi günü ilan edileceğini söyledi.

Twitter'ın kullanıcı sayısının büyüme hızı son birkaç çeyrekte durdu ve şirket, reklam verenleri kullanıcı tabanını güçlendireceğine ikna etmeye çalışıyor.

Çabalarının bir parçası olarak, uygulamanızdan canlı video yayını da dahil olmak üzere ürün sunumlarını güncelledi ve kullanıcıları çekmek için yeni özellikler başlattı.

Twitter CEO'su Jack Dorsey geçtiğimiz Ekim ayında yapılan bir iç yazıda, şirket misyonlarından birinin "halkın haber ağı" olarak tanımlandığını söyledi.

Twitter canlı video programlama 24/7 akışı planları ile TV alma niyetinde.

Sonuçta şirketin video akışı ile yapmaya çalıştığı ilk girişimler çok başarılıydı. Buzzfeed'in belirttiği gibi, Twitter'ın NFL kapsamı 3,5 milyon eşsiz görüntü getirirken, Oscar'ın 6,4 milyona yaklaşan Kapanış Günü 8,6 milyon adede ulaştı ve Seçim Günü kapsamı 7.7 milyon eşsiz görüntü elde etti.

Bu rakamlar, sürekli olarak akan bir platformun potansiyelini toplamakta ve kanıtlamaktadır.

Kaynak: tech.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık