OFPOF

Teknoloji Devi Google, Yapay Zeka Teknolojisi ile Yakında Kullanıcılara İş Bulacak

-
257
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Teknoloji Devi Google, Yapay Zeka Teknolojisi ile Yakında Kullanıcılara İş Bulacak
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Popüler arama motoru teknolojiyi daha üst seviyelere çıkarmaya devam ediyor ve Google yakında kullanıcılara iş bile bulabilecek.

google'ın yıllık geliştirici konferansı olan Google I/O San Francisco'daki Moscone merkezinin aksine önceki sekiz konferansın düzenlendiği Sahil Amfi Tiyatrosu'nun arka bahçelerinde kalacak gibi görünüyor.

Sahil Amfi Tiyatrosu, Pasifik kıyı şeridinde bol miktarda güneş ışığı alan bir açık hava mekanı ve Google CEO'su Sundar Pichai 7000'den fazla üyeyi çağırdı. Google etkinlikte geliştiricileri ve tüketicileri memnun etmek için bir Dizi duyuru yaptı. Konferansın en önemli mesajlarından birisi ise "mobilin ön plana çıktığı dünyadan yapay zekanın ön plana çıktığı dünyaya geçiş" oldu.

Amfi tiyatroda yer alan geliştiriciler, yeni nesil bir programlama dili olan Kotlin'in resmi olarak Android için desteklendiği ilan edildiğine sevindiler. Daydream ile Google, sanal gerçeklik dünyasının sınırlarını zorlamaya devam ediyor. Sadece akıllı telefonu VR kulaklıklar dışına çıkartmakla kalmıyor aynı zamanda eğlence ve oyunlardan daha kullanışlı kılmaya çalışıyor. Etkinlik sırasında VPS veya Sanal Konumlandırma Hizmeti adlı yeni bir seyir konsepti duyuruldu, iç mekanlarda doğru biçimde çalışan gelişmiş bir VR tabanlı navigasyon olarak kullanıcıların karşısına çıkacak. Demo videoda VPS'nin büyük bir alışveriş mağazasındaki koridorda doğru bir araç bulmaya nasıl yardımcı olabileceği gösterildi.

Pichai sahneye geri döndüğünde, Google Arama'nın şimdiye kadar elde ettiği en büyük aşamalı özelliği olan "İş İçin Google" özelliğini duyurdu. Google, beceri ve tecrübesi ile hem mavi hem de beyaz yakalılar için iş aramayı basitleştirme görevini üstleniyor. Google, kullanıcıların iş avını kolaylaştırmak için yapay zeka tabanlı öğrenme yöntemini kullanacak.

Kaynak: economictimes.indiatimes.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık