OFPOF

Skype Android Sürümü Koyu Renkli Tema ile Güncellendi

-
283
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Skype Android Sürümü Koyu Renkli Tema ile Güncellendi
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Popüler video sohbet uygulaması Skype'ın Android sürümüne koyu renkli tema geldi ve birkaç yeni özellik daha eklendi.

Android için Skype, yeni bir karanlık temayla ve yeni Skype'ın görünümü ve hissi hakkında bazı büyük şikayetlerin çözümlenmesine yardımcı olacak birkaç diğer özellikle güncellendi.

Microsoft, Skype'ın Android uygulaması hakkındaki notlarına google Play Store'da "Görüşlerinizi dinliyoruz ve Skype'ı geliştirmek için çok çalışıyoruz," dedi.

Microsoft muhtemelen iPhone veya iPad'de mevcut olmadığı için güncellemeyi henüz blog mesajı olarak yayınlanmadı.

İşte Skype'ın Android sürümündeki yenilikler:

Yeni temalar: Artık, Kullanıcı> Ayarlar> Tema'ya gittiğinizde, daha önce gelen tema renk şemalarına ek olarak Açık ve Koyu renkli temalar arasından seçim yapabilirsiniz. Koyu renkli tema Skype'ın renklerini değiştirerek gözün daha az yorulmasını sağlıyor.

Aktiflik göstergeleri: Daha önce, yeni Skype, her kullanıcının resmi üzerinde bir aktiflik göstergesine sahip değildi. Ancak şimdi Sohbetler listesinde kimlerin aktif olduğu görülebilecek.

Sohbetleri yeniden düzenle. Şimdi, Sohbetler listesini, Skype Arama çubuğunun sağında yer alan "Sıralama" simgesini kullanarak yeniden düzenlemek mümkün olacak. Kullanılabilir sıralama türleri arasında varsayılan olarak "Son Mesaja Göre Sırala," "Okunmamış Mesaja Göre Sırala" ve "Aktifliğe Göre Sırala" seçenekleri yer alıyor.

Güncellemenin henüz tüm kullanıcılar için gelmediğini belirtmekte fayda var.

Kaynak: thurrott.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık