OFPOF

Neden Ofpof’ta yazmalıyım?

-
39.0b
Etkileşim
Ofpof'un Babası
Ofpof'un Babası
Ofpof'un Babası
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Neden Ofpof’ta yazmalıyım?
28.023 izlenme
Ofpof'un Babası
-

Bir yazar, blogger, karikatürist, kurumsal firma veya mecra iseniz yazılarınızdan yüksek gelir edinmenizin en kolay yolu Ofpof’tur

OCN - Ofpof Content Network ismi gayet havalı değil mi? Bizce de öyle. Kendimizi bu işe adadık ve bütün Blogger, Yazar-Çizer, Karikatürist, Kurumsal Firmalar, Mecra’lara açık davette bulunuyoruz. Sistemimizden çok daha fazla para kazanabileceğinizin nedenlerini kısaca sıralayalım.

1. İçerik bolluğu

Ziyaretçileriniz sadece sizin yazılarınızı okuyup çıkıp gitmez. Diğer yazıları da görüp sitede kalmaya devam ederler. Kendi sayfanızda 3-4 yazınız okunurken bu rakam Ofpof’ta 10-15 lere denk gelmektedir. Unutmayın ki Ofpof’ta kendi ziyaretçinizin, size ait olsun yada olmasın, okuduğu her yazıdan para kazanıyorsunuz.

2. Ofpof önerileri

Yazılarınız diğer sayfalarımızda içeriğe bağlı olarak önerilen yazılar bölümünde öne çıkartılır. Böylece size ait olmayan ziyaretçiden dahi gelir elde etmiş olursunuz.

3. Kanıtlanmış sistem

Yurt dışında videolarda gördüğümüz kanıtlanmış bir sistemin, daha çok kazandırmak üzere geliştirilmiş halini sizlere sunuyoruz.

4. Yüksek gelir imkanı

Bir çok blog sitesinde gelirler 1.000 gösterim başına 0,20 ₺ ve hatta çoğu zaman daha da düşük rakamlara denk gelmektedir. Biz gelirlerinizi optimize ederek çok daha yüksek gelir imkanı sunuyoruz.

5. Tanıtım

Yazdığınız yazılar içeriğe bağlı olarak Ofpof’un kendi tanıtımlarında (sosyal ağlar, tv, reklam vb.) yer alabilir.

6. Ana sayfa tanıtımı

Onaylanan her içerik ana sayfamızda yayınlanmaktadır.

7. Yazarlar sayfamız

Onaylanan her yazarımız, Yazarlarımızı yayınladığımız bir çok yerde öne çıkarılır.

8. Havuz sistemi ile gelir olanağı

Zaman zaman Ofpof tarafından içerik başlıkları açılır ve bu başlıklar yazarlar ile paylaşılır. Yazar başlık üretmek isterse başvuruda bulunur. Ofpof gelen başvuruları değerlendirip başlığı bir yazara atar. İçerik onaylandığı anda yazar otomatik olarak para kazanır. Bu başlık Ofpof aracılığı ile yayınlanır.

Ofpof’ta yazmanız için bulabildiğimiz “bazı” sebepleri sizlerle paylaştık. Şayet ağımızda yer almak isterseniz Yazar sayfası'nı ziyaret edin lütfen. Kurumsal firma veya mecralar buradan bize ulaşabilirler.

OCN nedir? Nasıl çalışır?


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık