OFPOF

HTC U11, Android 8.0 Oreo Güncellemesi Alıyor

-
251
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
HTC U11, Android 8.0 Oreo Güncellemesi Alıyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Bu güncelleme ilk olarak sadece Amerika’daki HTC U Ultra ve HTC 10 için yayınlanacak.

HTC'den Mo Versi resmi Twitter hesabı üzerinden “Pazartesi günü itibari ile OS güncellemesi indirilebilir.” şeklinde tweet attı ve gelen ilk sorular hangi cihazların olduğu yönündeydi. Versi de HTC U Ultra ve HTC 10 cihazların yalnızca Android 8.0 güncellemesini alacağını belirtti. Bu güncelleme ile birlikte, U11 kullanıcılarının Android sürümünün tüm Oreo merkezli özelliklerini alacakları anlamına geliyor.

Bu yeni güncelleme, akıllı metin seçimi, otomatik doldurma, resim içi resim modu, yeni hızlı ayar tasarımı ve daha fazlasını içerir. Bu güncelleme ile birlikte yeni sürüm Android 8.0 Oreo, HTC cihazların yalnızca 0.3’ünde kurulu olacak. Bir süredir bu güncellemeyi geciktirdiği için tepki alan HTC yönetimi diğer cihazların da güncellenmesinin yapılması için çalışmaların yapıldığını belirtti.

İlk olarak Galaxy S8 ve LG V30 gibi firmaların amiral gemilerinde yer alan Android 8.0 Oreo kullanıcılar tarafından beğeni toplamıştı.

27 Kasım yani bugün itibari ile HTC U Ultra ve HTC 10 cihazları tarafından alınmaya başlayan Android 8.0 Oreo güncellemesi şu an sadece amerika’daki cihazlar için etkinleştirilmiş durumda ve kısa süre içerisinde Avrupa ülkelerine de destek verilecek.

Kaynak: firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık