OFPOF

Google Yerel Bulut Şefi İşe Aldı

-
280
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Google Yerel Bulut Şefi İşe Aldı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Colin Timm, bu ayın ilerleyen günlerinde Google'a katılacak ve bu sayede teknoloji devlerinin yerel bulut faaliyetlerine liderlik edecek.

Şu anda Telstra kurumsal işletme müdürü olan Timm, Avustralya ve Yeni Zelanda için google Cloud'un direktörlüğüne getirildi. Yeni görevine 18 Eylül'de başlaması bekleniyor.

Timm, Telstra'ya 2012 yılının sonlarında başta işlemler ve hizmetler yönetici müdürü olarak katılmıştı. Bundan öncesinde ise Amazon Web Services'te APAC kamu sektörünün genel müdürlüğünü üstlendi.

Timm, yazılım satıcının Avustralya'daki kurumsal işini yönetmek de dahil olmak üzere, AWS'ye katılmadan önce Microsoft'da bir Dizi görevde bulundu.

Timm, yaptığı bir açıklamada şöyle dedi: "Google Cloud ekibine katılmaktan ve Avustralya ve Yeni Zelanda'daki operasyonlara liderlik etmekten büyük bir mutluluk duyuyorum. Google Cloud, Avustralya'da gerçek bir ivme kazanmış durumda ve ekosistem büyümeye devam ederken yerel işletmeler, iş ortakları ve geliştiricilerle yakın işbirliği yapmak için sabırsızlanıyorum."

Google Cloud'un Pasifik Asya'dan sorumlu genel müdürü Rick Harshman, "Colin, hem Avustralya'da hem de uluslararası müşterilere kurumsal müşterilere hizmet etme deneyimi sunuyor," dedi.

Kaynak: www.computerworld.com.au


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık