OFPOF

Geliştiriciler İçin Apple iOS 11 İlk Beta Çıktı

-
315
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Geliştiriciler İçin Apple iOS 11 İlk Beta Çıktı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

World Wide Developers Conference 2017'de şu an geliştiricilerin kullanabileceği iOS 11 tanıtıldı.

Devam eden World Wide Developers Conference 2017'de (WWDC) Apple, iOS, watchOS, macOS ve tvOS'un güncellenmiş yeni bir sürümünü duyurdu. Bunlardan çok beğenilen iOS 11, desteklenen iPhone ve iPad modellerinde mevcut yeni özelliklerle maksimum sayıda güncelleme gördü. Nihai yazılım önümüzdeki altı ay boyunca kullanımdan kaldırılacak olsa da, Apple iOS 11'in ilk beta sürümü açıklandı.

MacRumours, güncellenmiş iOS 11 yazılımının yalnızca geliştiriciler tarafından kullanılabileceğini bildiriyor. Beta programına kaydolan geliştiriciler artık iOS 11 uyumlu uygulamaları test etmek için iOS 11 geliştirici beta'yı kurabilir ve çalıştırabilir.

Zaten kayıtlı olan ve gerekli yapılandırma profilini yükleyen geliştiriciler, bir kablosuz (OTA) güncellemesi alacaktır.

iOS 11, Apple'ın mobil işletim sisteminde bir sürü yenilik ve güncelleme getiriyor. Apple, iPad'de, sıklıkla kullanılan uygulamalara ve belgelere herhangi bir ekrandan hızlı erişim sağlayan yeni Dock ile daha iyi çoklu görev sunma deneyimi yaşatıyor. Uygulama değiştirici ayrıca Bölme Görünümünde kullanılan etkin uygulamalar çiftleri arasında taşımayı kolaylaştırmak için yeniden tasarlandı. Şirket, yazmayı kolaylaştırabilmek adına iPad kullanıcıları için tam boyutlu sanal klavyeyi de ekledi.

Kaynak: tech.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık