OFPOF

Facebook Yeni Doğum Günü Kutlaması ve Bağış Toplama Özelliği Kazanıyor

-
282
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Facebook Yeni Doğum Günü Kutlaması ve Bağış Toplama Özelliği Kazanıyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Facebook'un yeni 'doğum günü' özelliği videolar eklemenize ve destek için bağış toplama olanağı yaratmanıza olanak tanıyor.

Facebook'a göre, yaklaşık 45 milyon kişi kendi platformunda çevresi ile yakın ilişki kuruyor ve bu aynı zamanda dış dünyada da tanışan ve görüşen insanlar. Bu nedenle, sosyal paylaşım devi, kullanıcıların "anlamlı" bir doğum gününe sahip olmalarını sağlamak için iki özellik geliştirdi.

Facebook doğum günü özelliklerini açıkladı. Birincisi, bağış toplama seçeneğini duvara ekliyor. Bunun için kullanıcı, inandığınız veya desteklediği her neden için bir bağış toplama aracı oluşturabilir. Kullanıcı doğum gününden iki hafta önce, Facebook'tan NewsFeed'de bir mesaj gönderilecek. Otizm, başkaları arasında sokaklarda yaşayan hayvanlar gibi doğum günlerinde destek vermek istedikleri amaç için bir bağış oluşturmak için Facebook, arkadaşlarına bildirilecek bir sayfa oluşturacak. Bu da, kullanıcıların Facebook'ta bulunan ve ABD'de 750.000 kar amacı gütmeyen bir organizasyon listesi sunacak.

Şu anda, bu özellik yalnızca ABD'de kullanılabilir.

İkinci doğum günü özelliği videolarla alakalı. Facebook, daha sonra Facebook'ta paylaşılabilecek olan yakın arkadaşı için bir doğum günü videosu sundu. Bu durumda, Facebook, doğum günlerinde kullanıcının yakın arkadaşını arzulayan bir doğum günü videosu oluşturacak. Facebook'ta doğum gününün otomatik olarak oluşturulması, kişilerin arkadaşlarıyla paylaşmasına olanak tanır.

Kaynak: www.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık