OFPOF

Amazon Prime Day Başlıyor

-
283
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Amazon Prime Day Başlıyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

10 Temmuz'da akşam 6'da başlayacak olan Prime Day günlerindeki indirimli ve yenilikçi ilk ürün açıklandı.

Amazon Hindistan, 10 Temmuz'da akşam 6'da başlayacak olan Amazon Prime Day satışının bir parçası olarak Salman Khan'ın Being Human e - döngüsü adlı Bollywood oyuncusunun lansmanını ilan etti.

Hindistan Today tarafından bildirilen Being Human Foundation, e-döngülerinden ikisini, BH12 ve BH27'yi çevrimiçi olarak satıyor. Piller ve insan gücüyle döndürülen pedallar ile güçlendirilen bu bisikletler, LED ışıkları, mekanik disk frenleri ve ayarlanabilir ön süspansiyon ile birlikte gelir.

Her iki ürünün de fiyatlandırması şu şekilde, BH12 Hindistan para birimi ile Rs 40,323'lük bir fiyat ile etiketlenirken, BH27'nin fiyatı Hindistan para birimi ile Rs 57, 577’dir.

Her yaştan bisiklet severler için oldukça uygun tasarımda ve güçteki bisikletler geleceğin bisikleti olarak da tanımlanıyor.

Amazon Hindistan ile ortaklaşa gelen bu bisikletler, hafif çelik çerçeveler sayesinde ekstra sağlamlık ve dayanıklılık sunuyor.

25 km / s en üst hıza ulaşan bisikletler bu özelliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Bu bisikletlerin lansmanı ayrıca ilk olarak Haziran ayında yapılmıştı ve kısa sürede Amazon’da yer almayı başardı.

Kaynak: tech.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık