OFPOF

Yönetmen Koltuğunda Dustin Guy Defa'nın Oturduğu Komedi Filmi: Person To Person

-
258
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Yönetmen Koltuğunda Dustin Guy Defa'nın Oturduğu Komedi Filmi: Person To Person
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Yönetmen koltuğunda Dustin Guy Defa'nın oturduğu komedi filmi Person to Person Temmuz ayında vizyonda.

Yönetmen koltuğunda Dustin Guy Defa'nın oturduğu Komedi filmi Person to Person'ın başrolünde Juno ve Çok Fena filmlerinin yıldızı Michael Cera yer alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Abbi Jacobson, Tavi Gevinson, Isiah Whitlock, Michaela Watkins, Olivia Luccardi, Ben Rosenfield, Buddy Durress, Bene Coopersmith, George Sample III ve Philip Baker Hall da yer alıyor.

film Afişi

Yönetmen Koltuğunda Dustin Guy Defa'nın Oturduğu Komedi Filmi: Person To Person-8ukss7awak

Film Konusu

New York'ta geçirilen tek bir gün boyunca, çeşitli karakterler sıradan, beklenmedik ve hayatlarına nüfuz eden sorularla boğuşmaktadır. Bir muhabir yanlış bilgilendirilmiş patronunun yardımına rağmen işyerindeki ilk gününde sıkıntı yaşamaktadır, asi bir genç, feminist ideallerini diğer arzularla dengelemeye çalışmaktadır, genç bir adam erkek kardeşinin intikam tehditlerine rağmen eski kız arkadaşıyla barışmanın yollarını aramaktadır ve son olarak hevesli bir müziksever, vinil koleksiyonu için nadir bulunan bir kaydı aramak için şehri dolaşmaktadır...

Film Oyuncuları ve Rolleri

Başrollerine Phil rolüyle Michael Cera, Claire rolüyle Abbi Jacobson ve Wendy rolüyle Tavi Gevinson'ı yerleştiren filmin kadrosunda Isiah Whitlock, Michaela Watkins, Olivia Luccardi, Ben Rosenfield, Buddy Durress, Bene Coopersmith, George Sample III ve Philip Baker Hall da bulunuyor.

Vizyon Tarihi

Filmin amerika'da 28 Temmuz'da vizyona gireceği açıklanırken, ülkemizde vizyon tarihi ile ilgili henüz bir açıklama yapılmadı.

Fragman


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık