OFPOF

Yeni Sezonda Herkesi Ekranlara Kilitleyecek Yeni Diziler

-
702
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Yeni Sezonda Herkesi Ekranlara Kilitleyecek Yeni Diziler
0 izlenme
Ofpofer
-

Yeni sezonla birlikte kanallarda yeni dizilerini tanıtmaya başladılar. 2018 de reyting savaşlarının galibi kim olacak bakalım?

Kayıtdışı (Fox)

Erkan Petekkaya'nın uluslararası bağlantıları olan bir suç organizasyonunu çökertmekle görevlendirilmiş bir istihbarat ajanını canlandıracağı, FOX'un izleyiciyi ekrana kilitleyecek yeni dizisi.

Siyah İnci (Star)

Birbirlerinden hiç ayrılmamaya söz vermiş, Ege’de küçük bir sahil kasabasında yaşayan Hazal (Hande Erçel) ve Kenan’ın (Tolgahan Sayışman) aşkı, Vural’ın (Berk Hakman ) kasabaya gelişi ve Hazal ‘ı elde etmek için her şeyi göze alması ile değişecek ve iki sevgilinin hayatları alt üst olacak.

Börü (Star)

DAĞ II filminin yazarı ve yönetmeni Alper Çağlar’ın yeni projesi BÖRÜ ile özel kanalların ilk 60 dakikalık dizisine imza atıyor. 

Türkiye’nin yakın tarihinde yaşanan gerçek olaylardan esinlenen BÖRÜ, 1’er saatlik 6 bölümden oluşacak ve büyük finalini beyaz perdede yapacak. 2017 sonbaharında Star TV ekranlarında izleyiciyle buluşacak bölümlerin ardından, BÖRÜ’nün sinema filmi de 2018 sonbaharında vizyonda olacak. 

Tutsak (Kanal D)

Hayata umutla bakan, neşeli, masum, gururlu ve güzel bir genç kız olan Elif, ailesinin ölümüyle amcası tarafından kendisinden 30 yaş büyük bir adamla zorla evlendirilmiştir. Elif, kocası Sadullah'ın tehdidi altında evden dışarı bile çıkamadığı bir “tutsak” hayatı yaşamaktadır. Gürhan Ailesi'nin karanlık sırlarını kullanarak aileye şantaj yapan Sadullah'ın ortadan kaybolmasıyla, Elif tamamen yabancı olduğu bir dünyada yapayalnız kalır.

Ver Elini Aşk (Kanal D)

amerika'da doktora eğitimi yaptığı sırada bir gecelik ilişki sonucu doğan kızı ile birlikte İstanbul’da yaşayan Kaan ile İstanbul’a ablasını bulmak için gelen Antepli Ayperi’nin yolları kesişir. Ayperi İstanbul’da Kaan’ın kızı Su’ya dadılık yapmaya başlar. 

Sevda'nın Bahçesi (Kanal D)

Levent ve Sevda büyük bir aşkla evlenmiş ancak 18 yıl önce boşanmışlardır. Her zaman daha fazlasını isteyen Levent’e Sevda ile birlikte kurdukları bu mutlu ama küçük hayat yetmemiştir. Kocasına büyük bir aşkla bağlı olan Sevda, Levent’in ondan ayrılmak istediği gün hamile olduğu haberini heyecanla vermek isterken, ayrılık teklifiyle yıkılır ve Levent’e hamile olduğunu söylemez. Levent, şuan da Defne adında bir kızı olduğundan bile habersizdir. Sibel Can'da bu diziyle ekranlara dönüyor.

Seven Ne Yapmaz (ATV)

Yakışıklı, çapkın bir karakter olan Ozan Ekinsoy Türkiye'nin sayılı zenginlerinden Ekinsoy Holding'in tek veliahtıdır. Fakat yaptığı hata yüzünden babası Orhan tarafından köye gönderilerek bir tür ceza verilir. Köye giden Ozan o güne kadar hiç tanık olmadığı saf bir yüreğe ve güzelliğe sahip olan Nazlı ile tanışır.

Yaşadığı köyün gözbebeği olan ve annesiz babasız büyüdüğü halde kendi ayakları üzerinde durabilen cesur bir kızdır. Ozan Nazlı'nın saflığından etkilenir ve ona karşı duygular beslemeye başlar. Nazlı'da ona bir anda aşık olmuştur.

Bizim Hikaye (FOX)

Yabancı Dizi Shameless'ın Türkiye uyarlaması olan Bizim Hikaye de Şehrin yoksul semtlerinden birinde yaşam mücadelesi veren bir aile ve o ailenin adeta annesi haline gelmiş en büyük çocuğu Filiz’le başlar hikayemiz… Anneleri terk edip gittiğinden beri 5 küçük kardeşine bakan Filiz, alkolik babaları Fikri’ye rağmen ailesine sahip çıkar ve şikayet etmeden hayata sıkı sıkı tutunur. Filiz gibi kardeşleri de asla kasvete kapılmayan, başlarının çaresine bakmayı öğrenmiş, güçlü ve dik duran çocuklardır.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık