OFPOF

Sinemaseverlerin 2018 Yılında Heyecanla Gelmesini Beklediği 7 Holywood Filmi

-
4.4b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Sinemaseverlerin 2018 Yılında Heyecanla Gelmesini Beklediği 7 Holywood Filmi
0 izlenme
Ofpofer
-

Sinemanın 2018 yılı da büyük bütçeli filmlere hayat verecek. Peki sinema seyircisi 2018'de heyecan içerisinde hangi filmleri bekliyor?

1. Deadpool 2

Deadpool 2

Dünyanın en sıradışı kahramanı Deadpool 2. filmi ile sinemaseverlerde heyecan uyandırıyor. Ryan Reynolds'un hayat verdiği sıra dışı kahraman 18 Mayıs 2018'de seyircisi ile buluşacak. Serinin devam filminde Deadpool'un bu seferki düşmanları sokak çeteleri değil Cabie olacak. Deadpool bu amansız düşmanı bakalım kurduğu kahramanlar takımı ile yenebilecek mi? Serinin 2. filminde kahramanımız ekibe yeni üyeleri dahil edecek. Deadpool 2'de Reynolds'a Josh Brolin, Morina Baccarin, Zazia Beetz ve T.J. Miller gibi yeni dönemin aranan yıldızları eşlik edecek.

2. Ant Man And The Wasp

Ant Man And The Wasp

2018 yılı devam filmlerinin yılı olacak gibi görünüyor. Özellikle Marvel ve DC evreni 2018 yılına damga vurabilir. Ant Man'in 2. serisi de bu filmler arasında yer alacak gibi. Sinemaseverlerin en çok beklediği filmlerden biri karınca adamın yeni macerası. film Ant Man'in suçla mücadele etme konusunda kendisini daha da ilerletmesini ve kötülere karşı Ant Man'in yanında savaşan Wasp'ın onunla hem duygusal hem de kahraman olarak ortaklığını anlatacak. Serinin ilk filminde kötülere karşı yalnız mücadele eden kahraman bu sefer tek başına olmayacak. Paul Rudd'un hayat verdiği Ant Man'in yeni bir ortağı var o da tabiki Wasp karakteriyle serinin ilk filminde yer alan Evangeline Lily. Tabi filmin Michael Douglas'lı, Laurence Fishburn'lü ve Michelle Pfeiffer'lı muhteşem kadrosu da en az başrol oyuncuları kadar sinema severleri heyecanlandırıyor. Filmin gösterim tarihi ise 8 Temmuz 2018.

3. Ocean's 8

Ocean's 8

Sinemaseverler tabiki sadece kahramanlar evreninden filmler beklemiyor. 2018'de en çok beklenen filmlerden biri Ocean serisinin kadınları. film Danny Ocean'ın uzun süredir ortalarda olmayan kız kardeşi Debbie Ocean'ın şartlı tahliye ile dışarı çıkması ile ekibini toplayarak yapacağı çılgın soygunu konu alacak. Sinemaseverler 22 Haziran'ı heyecanla bekliyor. Çünkü o tarihte Ocean kadınları ile tanışacaklar. Ocean erkek kadrosunu düşünecek olursak bu kadroyu gölgede bırakmak için nasıl bir kadro gerekir. Haydi beraber sayalım: Sandra Bullock, Cate Blachett, anne Hathway, Mindy Kaling, Sarah Paulson. Bakalım Ocean erkek kadın rekabeti gişede nasıl sonuçlanacak?

4. Rampage: Büyük Yıkım

Rampage: Büyük Yıkım

2018'de sinemaseverlerin merakla beklediği filmlerden biri de Rampage: Büyük Yıkım filmi. Filmin afişleri insanlara çok fazla yeni bir King Kong filmi mi diye düşündürse de tüm sinemaseverler bu filmi büyük bir heyecanla bekliyor. Oynadığı tüm filmlerde oyunculuk kalitesini ortaya koyan Dwayne Johson sinemaseverlerin bu filmdeki en büyük referansı. Tabi Jeffrey Dean Morgan ve Malin Akeman gibi oyuncularda şüphesiz filme zenginlik katacak. Sinemaseverler bu filmle 13 Nisan'da buluşacaklar. Filmde Primat uzmanı Davis Okoye'nin genetiği oynanarak canavara dönüştürülen hayvanlara karşı dünyayı kurtarma mücadelesi anlatılacak.

5. Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi

Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi

Dünyada fanatikleri olan bir filmin beklenmesinde daha normal bir şey sanırız yoktur. Star Wars hastaları da merakla serinin içinden senaryo edilmiş bir maceranın gösterim tarihini bekliyorlar. Filmin gösterim tarihi ise 25 Mayıs 2018.
Star Wars'un ana karakterlerinden Han Solo'nun gençlik dönemini anlatan filmin Han Solo'su Alden Ehrenreich. Genç yıldıza filmde eşlik eden kadro ise gerçekten izlemeye değer. Woody Harrelson, Emilia Clarke ve Paul Bettany bu büyük bütçeli yapımda Alden'e eşlik edecekler. film genç Han Solo'nun hayatını ve ünlü kapton Solo oluşunun hikayesini Star Wars efsanesi ile birleştirecek.

6. Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

Tüm dünyanın merakla beklediği filme çok az bir zaman kaldı. Özellikle Marvel ve DC hayranları bu filmin gelmesi için gün sayıyor. Dünyanın gelmiş geçmiş en büyük bütçeli yapımı olacak olan Avengers'ın son serisi uzun yıllar konuşulacak gibi görünüyor. Şimdiye kadar görülmeyen sahneler vaat eden filmin öyle bir kadrosu var ki film yardımcı oyuncularına kadar tam bir yıldız yağmuru. Robert Downey Junior, Scarlett Johanson, Chris Evans, Chris Hemsworth, Jeremy Renner, Zoe Saldana, Josh Broklin ve daha birçok yıldız oyuncu sinemaseverlere unutulmaz bir seyir zevki sunacak. 2018 yılının en çok beklenen filmi 27 Nisan'da vizyonda olacak. Filmde dünyanın en büyük kahramanları evrenin en korkulu rüyası Thanos'u alt etmek için güçlerini birleştirecekler.

7. Jurassic World: Yıkılmış Krallık

Jurassic World: Yıkılmış Krallık

Sinemaseverlerden özellikle belli bir seyirci grubunun beklediği Jurassic World serisinin yeni filmi Jurassic World: Yıkılmış Krallık filmi de 8 Haziran 2018'de seyircisi ile buluşacak. Önceki serilere göre daha yeni türde ve daha büyük dinazorların dünyaya geri dönüşünü anlatan filmin başrolünde yine Chris Pratt'ı izleyeceğiz. Küçük dinazorların eğitmeni olan Pratt bir grup çılgın bilim adamının genetiği ile oynanmış devasa dinazorlarına karşı büyük bir mücadele verecek. Bu akılları zorlayan filmde ünlü oyuncuya Jeff Golblum ve Toby Jones gibi tercübeli oyuncular eşlik edecekler.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.