OFPOF

Muhteşem Filmlerin Firması Warner Bros'un Birbirinden Başarısız 7 Filmi

-
452
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Muhteşem Filmlerin Firması Warner Bros'un Birbirinden Başarısız 7 Filmi
0 izlenme
Ofpofer
-

Harika filmlerden tanıdığımız WB firmasının IMDb'de 5 puan dahi alamayan yedi başarısız filmi.

ünlü film şirketi Warner Bros'un inanılmaz başarılara nazar boncuğu niteliğinde yapmış olduğu yedi başarısız proje.

1. Batman ve Robin ( Imdb : 3.7 Puan )

Batman ve Robin ( Imdb : 3.7 Puan )

Gotham City… Batman ve Robin, oldukça değerli mücevherleri çalan Mr. Freeze’i durdurmaya çalışmaktadırlar. Bu esnada Güney amerika’da ise Dr. Pamela Isley, Dr. Jason Woodrue’nun altında bir güçlendirme serumu olan Venom’un üzerinde çalışmaktadır. Bu serum, Bane’in üzerinde denenmek üzeredir. Deneyin sonuçları, ortaya kaçınılmaz bir düşman çıkaracaktır. Batman ve Robin ise, Gotham City’yi, peyda olan yeni düşmanlara karşı korumak zorunda kalacaklardır. Joel Schumacher’in Batman serisinin ikinci filminde Batman’i yeniden George Clooney canlandırıyor. Filmin diğer önemli rollerini ise Arnold Schwarzenegger, Chris O’Donnell, Uma Thurman ve Alicia Silverstone gibi oyuncular üstleniyor.

2. Battlefield Earth ( Imdb : 2.4 Puan )

Battlefield Earth ( Imdb : 2.4 Puan )

3000 yılında geçen filmde, dünya artık mutasyona uğramış yaratıklar tarafından yönetilmektedir. Yaklaşık 1000 yıl önce uzaydan dünyaya inen bu yaratıklar, kendilerine karşı direnmeyi seçen insanları öldürmüş; teslim olanları ise ömür boyu kendi boyundurukları altında köle olarak çalışmak zorunda bırakmıştır. Bu türün başında ise son derece acımasız bir lider bulunmaktadır. Cani bir yaratık olan Terl'i durdurmak için dünyanın daha önce görülmemiş güçte bir savaşçıya ihtiyacı vardır.

3. Kedi Kadın ( Imdb : 3.3 Puan )

Kedi Kadın ( Imdb : 3.3 Puan )

Patience Philips, duygularına bağımlı, histerik bir grafikerdir. Bir çalışanı olduğu Hedare Beauty isimli bir şirket de yaşlanmayı engelleyen ultra-teknolojik bir ürünü piyasaya sürmeye hazırlanmaktadır. Şirketin içerisinde dönüp duran kirli meselelerden haberdar olan Patience Philip, bu büyük sorumluluğunun altında ezilmek üzeredir. Defalarda ölümden döndükten sonra Patience yepyeni bir hayata başlayacaktır. Korkak ve duygusal Patience, bu zaaflarından arınarak bambaşka bir kişiliğe bürünecektir. O artık kedi kadın olacaktır.

4. Maske'nin Oğlu ( Imdb : 2.2 Puan )

Maske'nin Oğlu ( Imdb : 2.2 Puan )

Stanley Ipkiss’in Edge City’deki maceralarından on yıl sonra Loki’nin efsane maskesi, çizgi roman yaratıcısı Tim Avery’nin eline geçer. Tim’in yeni doğan Alvery adındaki oğlu, maskenin olağanüstü güçleri ile dünyaya gelmiştir. Maske bir kez daha ortalığı karıştırmaya başlar. Ancak esas büyük sorun Loki’nin, babası Odin’in kumandasında maskeyi araması ile ortaya çıkar. Loki, maskeyi geri almak için her şeyi yapmaya hazırdır. Filmde Alan Cumming, kötülükler tanrısını, Jamie Kennedy ise Maske’nin yeni kurbanını canlandırıyor.

5. The Adventures of Pluto Nash ( Imdb : 3.8 Puan )

The Adventures of Pluto Nash ( Imdb : 3.8 Puan )

Yıl 2087. Tüm maden kaynakları tükenen ay, vahşi batı benzeri bir hal almıştır. Doğru bağlantılar veya bol para her kapıyı açabilmektedir.

Koloninin en ünlü gece kulübünün patronu Pluto Nash (Eddie Murphy), kulübünü mafya lideri Mogan’a satmak istemeyince başı büyük belaya girer. Ay’ın kontrolünü ele geçirmek isteyen Rex Crater için çalışan Mogan, Nash’in peşine düşer.

Nash, büyüleyici güzel Dina Lake ve robot koruması Bruno’nun yardımıyla peşindeki mafyadan kurtulmaya çalışır.

6. Kangaroo Jack ( Imdb : 4.4 Puan )

Kangaroo Jack ( Imdb : 4.4 Puan )

Hoş vakit geçirmek için izlenebilecek bir film Kanguru Jack... Aynı zamanda Çıtır Kızlar'ı da yöneten David McNally, kamerayı yine güldüren tuhaf arkadaşlara çevirmiş... Filmde yarım yamalak müzisyen bir karakter ile bir berberin Brooklyn'den Avustralya'ya uzanan garip yolculuğu anlatılıyor... Bu sıkı fıkı iki kanka yolunun, Kanguruların memleketi Avustralya'ya düşmesi ise bir hayli "duygusal" sebeplere dayanmaktadır... Bir çetenin arzusu üzerine Avustralya'ya giden ekip, kendilerine ait olmayan 100.000 doları bir kanguruya kaptırınca, maceralar başlar. Artık tüm amaçları paranın içinde olduğu kırmızı ceketi bulmaktır. Onlara bu maceralarında vahşi yaşam uzmanı Jessie yardımcı olacaktır.

7. Sihirli Taş ( Imdb : 4.8 Puan )

Sihirli Taş ( Imdb : 4.8 Puan )

Black Falls kasabasının en büyük özelliği tüm hanelerin birbirine benzemesidir. Bay Black' tüm kasabanın yegane patronudur. Kendisinin sahibi olduğu, tüm ülkeyi etkisi altına alan ve neredeyse herşeyi yapabilen marifetli iletişim aygıtının üreticisi Black Box şirketi sayesinde tüm şehir halkı ekmek yemektedir. Ailesine iş vermek dışında Bay Black'in şirketi Black Box, sadece birkaç arkadaş edinmek isteyen 11 yaşındaki Toe Tompson için ise hiçbirşey yapmamıştır. Ancak bir gün gökkuşağının renklerini taşıyan gizemli bir taş Toe'nun kafasına talih kulu misali peydah olacaktır. Bu tesadüfi olay sonucunda her şey değişir artık. Bu Gökkuşağı Taşı Mr. Black'in aygıtının yaptıklarından daha iyi birşey daha yapmaktadır; taşı elinde tutan herkesin dileğini gerçekleştirmektedir.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.