OFPOF

Miraç Filminin Vizyon Tarihi Belli Oldu

-
306
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Miraç Filminin Vizyon Tarihi Belli Oldu
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Göğün 7. katına çıkmak için köylülerden akıl alan ikili köyü birbirine katıp, maceradan maceraya atılırlar.

Miraç Filmi yapımcılığını Galibarda fikir sanat için Miraç Kazancı’nın, yönetmenliğini Enes Hakan Tokyay’ın ve senaristliğini Yasin Öksüz’ün üstlendiği dram, macera ve Komedi türünde bir filmdir. Yapımcılığını Miraç Kazancı’nın üstlendiği filmin, yönetmen koltuğunda ise karşımıza Enes Hakan Tokyay çıkıyor. Senaryosunu Yasin Öksüz’ün kaleme aldığı Miraç, Yusuf ve Ali adlı iki çocuğun yakın zamanda kaybettikleri dostları Ahmet’i bulma çabasını konu almaktadır. 

film Afişi

Miraç Filminin Vizyon Tarihi Belli Oldu-v0ftakm534

Film Konusu

21 Nisan’da vizyona girecek olan filminin konusu Yusuf ve Ali isminde iki arkadaşın,yakın zamanda kaybettikleri arkadaşları olan Ahmet’e seslerini duyurmak istemeleri ve bunun için maceradan maceraya atılmalarıdır.Yusuf ile Ali, cennetteki arkadaşları Ahmet'e seslerini duyurmak için ellerinden geleni yaparlar. Göğün 7. katına çıkmak için köylülerden akıl alan ikili köyü birbirine katıp, maceradan maceraya atılırlar... 

Oyuncular

İddialı ve farklı yapımın başrollerini ise Ufuk Bayraktar, Meltem Miraloğlu ve Arda Şahin gibi yetenekli oyuncular paylaşıyor.

Tür: Dram

Vizyon tarihi

21 Nisan 2017 

Yapım yılı : 2017
Metraj: Uzun metrajlı film
Dil: Türkçe

Fragman


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık