OFPOF

Merakla Beklenen "Arif v 216" Ne Zaman Vizyona Girecek?

-
384
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Merakla Beklenen "Arif v 216" Ne Zaman Vizyona Girecek?
0 izlenme
Ofpofer
-

G.O.R.A. karakterleriyle yeni yüzleri bir araya getiren bilim kurgu-komedi filmi Arif v 216'nın vizyon tarihi belli oldu.

Türkiye’de herkesi güldürmeyi başaran yegane komedyen Cem Yılmaz, yıllar önce G.O.R.A. filmi ile bizleri Arif ve Robot 216 ile tanıştırmıştı. Gönüllere taht kuran karakterler o kadar çok sevildi ki, adeta yerli komedinin kült karakterleri arasında yer almayı başardı. İkilinin yeni maceralarını bekleyenlere müjdeli haber; G.O.R.A. karakterleriyle yeni yüzleri bir araya getiren bilim kurgu-Komedi filmi Arif v 216'nın vizyon tarihi açıklandı; film 5 Ocak 2018'de vizyona girecek.

Başrollerini bir kez daha Robot 216 olarak karşımıza çıkacak olan Ozan Güven ile Cem Yılmaz'ın paylaşacağı filmin kadrosunda Arif'in biricik aşkı Ceku rolündeki Özge Özberk, şarkıcı Mustafa Sandal, Seda Bakan, Mert Fırat, Özkan Uğur, Zafer Algöz, Özgür Emre Yıldırım, Farah Zeynep Abdullah ve Cem Yılmaz’ın ağabeyi Can Yılmaz var. Filmde Yılmaz'ın eski eşi Ahu Yağtu ve oyuncu Kerem Alışık da rol alıyor.

Filmin senaryosu yine Cem Yılmaz tarafından kaleme alındı. Yönetmenliğini Kıvanç Baruönü'nün üstlendiği film G.O.R.A.'da tanıyıp sevdiğimiz Arif ve 216'nın yeni maceralarını anlatacak.

Fragman


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık