OFPOF

Bir Kaşifin Kaybolma ve Çocuklarının Onu Arama Hikayesini Anlatan Film: "Macera Günlükleri: Sihirli Adaya Yolculuk"

-
245
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Bir Kaşifin Kaybolma ve Çocuklarının Onu Arama Hikayesini Anlatan Film: "Macera Günlükleri: Sihirli Adaya Yolculuk"
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Eğer babanız dünyanın kayıp köşelerini çizen efsanevi ve maceraperest bir kaşifse, kaybolduğu zaman ne yaparsınız?

Filmin Orjinal Adı: The Shonku Diaries: A Unicorn Adventure

Hindistan yapımı animasyon filminin yönetmenlik görevini Kamal Bansal üstleniyor.

film Afişi

Bir Kaşifin Kaybolma ve Çocuklarının Onu Arama Hikayesini Anlatan Film:

Film Konusu

Eğer babanız dünyanın kayıp köşelerini çizen efsanevi ve maceraperest bir kaşifse, kaybolduğu zaman ne yaparsınız? Eğer Charles Willard`ın çocukları Mo ve Melody iseniz, onun ayak izlerini takip edeceksiniz. 

Kararlı kardeşler önce Willard'ın en yakın dostu Hintli bilim adamı ve mucit, Profesör SHONKU'nun yardımına başvururlar. Mekanik yardımcısı Robu ve bahçıvanlıkta savaşmaktan daha yetenekli olan  kaçak yolcu Avi ile birlikte, bu ayak takımı grup kendilerini Himalayalar’ın derinlerinde Willard’ın son izlerini dağlara doğru takip ederken bulurlar. Ancak yolculukları gözlerden kaçmaz.Willard ve Shonku’nun eski düşmanı Franzotti; sağ kolları Luigi ve Thomasina Shonku Manor’u nereye giderse gitsin takip ettirir.  Franzotti'nin en sevdiği oyun, Willard ve Shonku'nun ortaya çıkardığı hazineleri veya eserleri çalmak ve onların buz gibi soğuk Nepal’e giderken  büyük bir şeyin peşinde olduklarını bilir. Shonku'nun grubunun yolu, göründüğünden farklı olabilecek bir Rus rehberle (Markovitch) çakışır. Maceracılar kayıp uygarlıklara, eski tapınaklara  tuzak kapılara, gizli ipuçlarına ve karda mahsur kalmış -belki de Willard’ı canlı gören son kişi olan- huysuz kraliçeye rastlar.

Bütün tarafların yolu; ünikornlar, yarı insan yarı boğa canavalar, ejderhalar gibi mistik canlılara ev olan Himalaya vadisinde sadece birkaç kişinin görebildiği gizli, efsanevi rüyalar bahçesinde kesişir. Çocuklar babalarını bulacak mı? Franzotti'nin bahçenin efsanevi hazinelerini yağmalamasını engelleyebilecekler mi?

Film seslendirmeleri henüz belli değil.

Vizyon Tarihi

13 Ekim 2017

Fragman


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık