OFPOF

Başarılı Bir Gazeteci Olan Tahir’i, Öğretmen Feride’yi ve Nizam’ı Bir Araya Getiren Film: Durak

-
242
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Başarılı Bir Gazeteci Olan Tahir’i, Öğretmen Feride’yi ve Nizam’ı Bir Araya Getiren Film: Durak
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Yönetmenliğini Muna'ya imzasını atan Serdar Gözelekli ve Muammer Koçak ikilisinin üstlendiği gerilim filmi Durak çok yakında vizyona giriyor.

Başrollerinde Emre Altuğ, Görkem Yeltan, deniz Şen Hamzaoğlu, Tunç Okan, Serhat Bedük ve Mine Kılıç'ı barındıran filmin yapımını ise İkinciyeni film üstleniyor. Senaryosunda yönetmenlerin yanı sıra Bekir Yusuf Açıksöz'ün de imzasını barındıran filmin görüntü yönetmeni ise Sercan Sert.

Film Afişi

Başarılı Bir Gazeteci Olan Tahir’i, Öğretmen Feride’yi ve Nizam’ı Bir Araya Getiren Film: Durak-1jxkmsmp2o

Film Konusu

Başarılı bir gazeteci olan Tahir’i, öğretmen Feride’yi ve Nizam’ı bir araya getiren şey, gizli bir tarikattan aldıkları özel bir davetiyedir. Üzerinde bir kartal amblemi olan bu zarflarda yazılı adresin dışında, sadece kendilerinin bildiğini sandıkları sırlarına dair ipuçları barındıran bir de fotoğraf vardır. Tahir, Feride ve Nizam, zarftaki adrese gittiklerinde bütün hayatlarının bu tarikat tarafından bilindiğini ve hayatları boyunca uzaktan bir takip, destek, yönlendirme ve kontrol altında yaşadıklarını öğrenirler. Yüzleştikleri bu gizli yapı onlardan hayatlarındaki bu gizli sırların ağırlığı altında yaşamalarındansa yapılan daveti kabul ederek yeni bir hayata başlamalarını ister. Daveti kabul eden Tahir, Feride ve Nizam gözlerini açtıklarında, kendilerini kapana kısılmış bir halde, çevresine geniş bir çember çizili olan bir otobüs durağında bulurlar. Tahir, Feride ve Nizam, gizemli çölün ortasındaki bu durakta; geçmişleri, bilinçaltları, korku ve pişmanlıklarıyla, her şeyden önemlisi çemberin dışına çıkabilmek için birbirlerini öldürmeleri gerektiği gerçeğiyle yüzleşirler.

Film Oyuncuları

Başrollerinde Emre Altuğ, Görkem Yeltan, Deniz Şen Hamzaoğlu, Tunç Okan, Serhat Bedük ve Mine Kılıç giib isimler bulunuyor.

Vizyon Tarihi

7 Temmuz 2017

Fragman


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık