OFPOF

90'larda Bize Uykuyu Unutturan Kırmızı Noktalı 7 Film

-
12.0b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
90'larda Bize Uykuyu Unutturan Kırmızı Noktalı 7 Film
0 izlenme
Ofpofer
-

Geçmişte bizi erotizmin doruklarına çıkaran filmler. Bir nesil bu filmlerle büyüdü.

7. Uçarı Gül (1991)

Uçarı Gül (1991)

1930'lar... Genç yaşta kimsesiz kalan Rose, güzel bir kızdır ve Hillyer ailesi onu evlerine hizmetçi olarak alırlar. Bu sayede onu sokağa düşüp fahişelik yapmaktan kurtarırlar. Ancak çok alımlı ve güzel bir kız olan Rose, onu gören her erkeğin dikkatini çekmekte ve çoğu da ona hemen aşık olmaktadır.

6. Zehirli Sarmaşık (1992)

Zehirli Sarmaşık (1992)

Sylvie Cooper özel bir okulda okuyan, varlıklı bir ailenin iyi huylu kızıdır. Sylvie’nin hayatını değiştiren ve dönüşümünü hazırlayan şey akıllı, çekici ve tehlikeli bir kızla, Ivy ile tanışmasıyla başlar. Ivy kısa süre içerisinde Sylvie’nin görkemli evinde yaşamaya başlar. Sylvie’nin annesi hasta, babası ise alkoliktir. Durumdan faydalanan Ivy, kısa süre içerisinde evin sahibi gibiymişçesine yaşamaya başlar. Sylvie’nin babasını baştan çıkarmaya çalışarak sınırları aşan Ivy’nin herkes için tehlikeli planları vardır. 

5. Ve Tanrı Kadını Yarattı (1988)

Ve Tanrı Kadını Yarattı (1988)

Juliette Hardy (Brigitte Bardot) muhteşem güzelliğiyle şehirdeki her erkeğin düşlerini süslüyor. Ama Antonie (Christian Marquand), yani Juliette'i gerçekten etkileyen yegane erkek, arkadaşlarının sokak kadını dedikleri bu kadınla birlikte olmaya çekiniyor. Antonie yokken, genç kardeşi Michel, Juliette'e birlikte olmayı teklif ediyor. Juliette kabul ediyor ve evleniyorlar. Ancak bir sorun var, Antonie geri dönünce ne olacak?

4. Dokuz Buçuk Hafta (1986)

Dokuz Buçuk Hafta (1986)

Elizabeth, New York'taki bir sanat galerisinde hayatını kazanmaktadır. Bir gün esrarengiz bir adam olan John tarafından baştan çıkarılır. Zaten gerçek aşkın arayışındadır ve bu adamın çekiciliği onu kendisine doğru çekmektedir. Bu tutkulu ilişki dokuz buçuk hafta boyunca sürecek ve Elizabeth'in cinsel dünyasına yeni bir tuğla ekleyecektir.

3. Vahşi Orkide (1989)

Vahşi Orkide (1989)

İşinde başarılı olduğu kadar güzelliği ile de ön plana çıkmayı başaran Emily, avukatlığını yaptığı bir şirket tarafından milyon dolarlık bir iş görüşmesi için Rio’ya gitmek zorunda kalır. Emily burada iş görüşmelerini yapacağı Claudia Lirones, adındaki yakışıklı iş adamı ile tanıştıktan sonra tamamen yabancı olduğu bu Ülkede karşılaştığı bazı ortamlar onu yavaş yavaş erotik fantezilerin içine doğru sürüklemeye başlayacaktır.

2. Emmanuelle (1974)

Emmanuelle (1974)

Emmanuelle, Bangkok’ta diplomat olan kocasının yanına gidecektir. Orly’den kalkan uçakta, onu Asya’da bekleyen erotik tatların ilkiyle karşılaşır. Duygular başkenti Bangkok’ta ise, Mario adlı bir adamın rehberliğinde ve kocasının da ‘katkılarıyla’, genç kadın kendini zevklerin kucağına bıracaktır. 

1. Venüs Deltası (1995)

Venüs Deltası (1995)

İkinci dünya Savaşı’nın darbelerinin yeni yeni atlatılmaya çalışıldığı Fransa‘da geçen Venüs Deltası isimli erotik filmde, savaş Paris’in heyecan dolu gece yaşantısını hiç bir şekilde etkilememiş, alkol su gibi gitmekte ve eğlencelerin olmazsa olmazı seks de bütün tutkusuyla yaşanmaktadır. Kusursuz vücuduyla ve güzel yüzüyle herkesin hayranlık duyduğu bir kadın olan Elena uzun zamandır aradığı aşkı sonunda bulacaktır.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.